.

.

Попуст
Микроскоп Додатоци 4X 10X 20X 40X 60X 100X Биолошки Микроскоп Објектив Лабораторија Потрошен Материјал

Микроскоп Додатоци 4X 10X 20X 40X 60X 100X Биолошки Микроскоп Објектив Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 392.00

Износот
Залиха

Конјугирано Растојание : 195. Планирајте бесконечност ахроамтички објектив. Зголемување : 100 X. за да се постигне дизајнот на нумеричката решетка, објективната леќа 100x и боровиот асфалт што се користат заедно. Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Работно Растојание : 165мм Зголемување : 0,5 Х Тип На Производ : Микроскоп Помошна Леќа Број на модел : 0,5 Х м42

DEN 1401.60

Зголемување : 15х Тип На Производ : Микроскопски Окулари Суштински додаток за микроскоп е практичен дода�

DEN 2.33

ВИСОКА ПРЕНОСЛИВОСТ И ВИСОК ИНДЕКС на РЕФРАКЦИЈА : Микроскопската Леќа по облогата носи висока преносл�

DEN 1028.80

Дијаметар : 100~360мм Фокусна Должина : 70 80 100 120 150 185 200 220мм.Материјал : Оптичка Пластика Зголемување : 3х Дебе�

DEN 1502.40

Карактеристика : широк агол, со гумени чаши за очи, оптички стаклени леќи Костум микроскоп : стерео микро

DEN 331.20

Конјугирано Растојание : 185мм Стандардна дин ахроматска објективна леќа Костум Микроскоп : Биолошки Мик

DEN 2.67

Моќност НА Зголемување ОД 10 X; 22 мм / 23мм / 24мм Супер Широко Видно Поле Големина на Монтирање од 30 мм (во диј

DEN 2.67

Лесен за инсталирање, прилагодување на различни оптички инструменти, камери итн Исклучителна обработк�

DEN 3.00

Број На Модел : Планирајте Бесконечност Тип На Производ : Микроскоп Помошна Леќа Совршени додатоци за ми

DEN 1542.40

Акрилен материјал Висок пренос на светлина, може да се користи КАКО лупа, 3д очила објектив Облик : бикон�

DEN 2.67

8мм, 12,5 мм, 16мм, 35мм, 25мм 50мммопционално 3мп Цмонтирање 8мм50мм Премиер Леќа 2 / 3" Ф1 4 Рачен Ирис Индустриски �

DEN 579.20

Спецификација : Зголемување : 2,5 X / 5 X / 10 X / 20 X / 40 X / 50 X / 60 X / 80 X / 100 X (сува) РМС : 20,2 мм; НА : 0.07 / 0.12 / 0.2

DEN 1.00

0.5 Х 0.7 Х 2.0 Х помошни објекти објектив за Стерео Зум Микроскоп, асистирана Објектив Објектив За Тринокул�

DEN 3.33

Дигиталниот микроскоп за континуирано зумирање има зголемување НА ЗУМОТ ОД 8 X, висока резолуција, голем

DEN 401.60

Дебелина : 3,3 мм; Дијафрагма Ножеви : 11 парчиња Надворешен дијаметар : 41мм; внатрешен дијаметар : 022мм...

DEN 696.00

Со 10x широко видно поле и 16x широко видно поле, горниот интерфејс на окуларот на микроскопот е стандарден

DEN 3.00

Лесен за прикачување, удобен за употреба, овозможува светла и јасна слика Ние сме посветени да продолжи�