.

.

Попуст
Mimosa Мрежи A5x Точка До Повеќе Точки Пристапна Точка Конекторизирана 2x2 700Mbps Со Секторска Антена N5-45x2 19dbi Двојна Аранжман Поларизација Перформанси На Долги Растојаниј

Mimosa Мрежи A5x Точка До Повеќе Точки Пристапна Точка Конекторизирана 2x2 700Mbps Со Секторска Антена N5-45x2 19dbi Двојна

DEN 9319.20

Износот
Залиха

Модел : A5x Точка До Повеќекратна Пристапна Точка A5x со брзи брзини на клиентот и голем капацитет на пристапна точка, заедно со повторна употреба на локален и мрежен спектар, исплатливиот, конекторизиран A5x обезбедува брзо поврзување со влакна за секоја Нелиценцирана Фиксна безжична мрежа. Мимоза Н5-45х2 е првата секторска антена во индустријата што го испорача најдоброто од двата света — неверојатно отфрлање на бучава и перформанси на долги растојанија, со широкопојасен опсег 4,9-6,4 ghz работа за фиксен безжичен широкопојасен интернет. Секторот со двојна наклонетост, 45 ° може да се користи со кое било трето лице 2x2 mimo радио решение, или две N545x2 антени може да се поврзат со пристапната точка 4x4 mimo Mimosa A5c, насочена во различни насоки, за повторна употреба на 2x спектар, супериорен опсег на.Со брзи брзини на клиентот и голем капацитет за пристапна точка, заедно со повторна употреба на локален и мрежен спектар, исплатливиот, конекторизиран A5x обезбедува брзо поврзување со влакна за секоја Нелиценцирана Фиксна безжична мрежа. Секторот со двојна наклонетост, 45 ° може да се користи со кое било трето лице 2x2 mimo радио решение, или две N545x2 антени може да се поврзат со пристапната точка 4x4 mimo Mimosa A5c, насочена во различни насоки, за повторна употреба на 2x спектар, супериорен опсег на. Мимоза Н5-45х2 е првата секторска антена во индустријата што го испорача најдоброто од двата света — неверојатно отфрлање на бучава и перформанси на долги растојанија, со широкопојасен опсег 4,9-6,4 ghz работа за фиксен безжичен широкопојасен интернет. A5x е добро прилагоден за апликации со краток до долг дострел и кула од точка до повеќе точки (PTMP), колокација на пристапна точка (gps синхронизација) и општинска и Рурална лиценцирана мултипоинта За Јавна Безбедност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

Најлон, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Дизајн : Единствената специјална дизајнирање на тетоваж�

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона Лесно з�

DEN 1.00

Овие градење доверба, сетови за зајакнување на самодовербата ќе помогнат во развој на социјални вештин�

DEN 1248.00

Нови претходно ископани ротори, не се мачи со хаос повторно да ги стружеш роторите! Сендвич помеѓу специ

DEN 3.00

Одлична топка за стабилност за јога, пилатес, тренинг со тежина и физикална терапија Користете како кан�

DEN 511.20

100% памук : Направено со 9 слоја со високо квалитетен памучен муслин, погоден за чувствителна и нежна кожа

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци..

DEN 1.67

Должина : 93мм (66мм / 81мм од центарот на дупката) Копче : Тркалезна 39мм Ева Кноб Материјал за рака : јаглерод

DEN 3.33

Тип : UHF до UHF RF коаксијален адаптер Материјал : Направено од високо квалитетен материјал со добра поврза�

DEN 1416.00

Неспоредливо издржливо : Направено со не'рѓосувачки челик од премиум одделение Тинцерите ќе ги задржат

DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 0.67

Заштитете ги вашите бандажи : дизајнирани да ги заштитат вашите бандажи од измет и гребнатини при менув�

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 1.00

Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива Работи добро со какви

DEN 148.48

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Направени во САД и ув�

DEN 0.67

Создадете совршени страници за запишување со пакет за одбојка на одбојка во Color Play MVP Пакетот содржи 12 ли

DEN 544.00

Направено од : полирезин Приближно Големина (h x w x d) 1,77 x 1,97 x 1,42 инчи 4,5 x 5 x 3,6 см Lemax # 12011 Направено од : полир

DEN 175.84

Менструалната торба за подлога може да има 1015 мали санитарни салфетки (дневна употреба), или 812 големи са

DEN 1.00

Материјал : Абс Креативниот дизајн го прави непотребно да се пробие, што може да ги задоволи вашите потр�

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Нов

DEN 2.00

?? Со симпатично печатено од велигденско животно, краток ракав, V врат, врвови за униформи на медицинска с

DEN 0.33

Херт+автобуси Елпартс Кригинг клешти Вметнете Ограничување на производителот Костал Плк 14,5, пресек [мм?

DEN 191.84

Висок квалитет на домашни миленици, издржлив, еднократно и безбеден за употреба Висок квалитет на домаш

DEN 2.00

100% памук Направени во САД или увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Дизајн : Оваа капа за

DEN 0.67

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Омнисенка UPF 50 Заштита на сонце Управување со влага од омни�

DEN 828.80

? Msaikric бикини се погодни за жени од различни возрасти, вклучително и тинејџери и возрасни жени...

DEN 608.00

63 '' Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Биста на Xlunder : 8387cm