.

.

Попуст
Мини куглана дрвена таблета игра Десктоп играчки за куглање Дома куглари улички подароци за мажи возрасни деца тинејџери момчиња родител-дете интерактивна дескто

Мини куглана дрвена таблета игра Десктоп играчки за куглање Дома куглари улички подароци за мажи возрасни деца тинејџери момчиња

DEN 191.84

Износот
Залиха

Ако сакате да ја подобрите вашата реакција и координацијата на рачно око, оваа дрвена игра со мини куглање е одличен избор за вас.Направено од природно цврсто дрво, дрвената игра со мини куглање има едноставен и стилски дизајн во боја на дрво и бело што ги задоволува естетските потреби на современите луѓе. Покрај тоа што е десктоп-случајна игра/игра во затворен простор, оваа дрвена игра со мини куглање е исто така одлична интерактивна играчка за родител-дете и играчка за декомпресија. Можете лесно да го поставите на биро или да го спакувате во торба за лесно носење. Може да стане задолжителен реквизит за вас и вашето семејство и пријатели да поминат добро заедно. На овој начин, можете да ја обликувате играта според вашите преференции и треба да ја направите повеќе на вашиот вкус. Ако сакате да ја подобрите вашата реакција и координацијата на рачно око, оваа дрвена игра со мини куглање е одличен избор за вас. Можете да ја зголемите забавата и предизвикот на играта со прилагодување на аголот на топката за време на куглање. На овој начин, можете да ја обликувате играта според вашите преференции и треба да ја направите повеќе на вашиот вкус. Во исто време, исто така може да ви помогне да ја ослободите работата и да го проучите притисокот, правејќи го вашиот живот порелаксиран и пријатно. Можете лесно да го поставите на биро или да го спакувате во торба за лесно носење. Направено од природно цврсто дрво, дрвената игра со мини куглање има едноставен и стилски дизајн во боја на дрво и бело што ги задоволува естетските потреби на современите луѓе. Покрај тоа, тоа е многу здрав и издржлив. Има големина од 11,6 * 3,9 инчи и тежина од 0,79 фунти, што го прави многу преносен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Големина (прибл.) : Дијаметар на отворање на чашата 3,5 инчи (8,8 см) х висина 2,2 инчи (5,5 см) / дијаметар на Чин

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Нов

DEN 828.80

? Msaikric бикини се погодни за жени од различни возрасти, вклучително и тинејџери и возрасни жени Големина :

DEN 3.33

Сериски интерфејс модул CP2102 USB TTL 485 232 муален трансфер Ако ви треба техничка документација, кликнете на �

DEN 702.40

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 2831.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 787.20

Не е под влијание на микроорганизми и лесно се чисти Комплетот за чистење тоалет е затворен дизајн на дн

DEN 1200.00

Комплетот вклучува : 1x нано матрица UHD+ заштитник на екранот, 1x упатство за употреба, 1x микрофибер крпа и 1

DEN 1248.00

Нови претходно ископани ротори, не се мачи со хаос повторно да ги стружеш роторите! Сендвич помеѓу специ

DEN 0.33

Херт+автобуси Елпартс Кригинг клешти Вметнете Ограничување на производителот Костал Плк 14,5, пресек [мм?

DEN 2.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 0.67

Задебелена формула се држи до вертикални површини за ефикасно чистење и дезинфекција За употреба на по�

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци..

DEN 447.84

Мултифункционален Организатор Фиока оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.8

DEN 1041.60

Разновидни забавни и фенси облеки за крзнените членови на семејството да изгледаат најдобро на која би�

DEN 401.60

Вклучен пакет : 1* Држач За Четка За Шминка (не содржи четки за шминка и други додатоци) Белешки : ве Молиме