.

.

Попуст
МОЛДЕКС 6645 свеќички Приклучок станица, Чепче За Уши Диспензерот

МОЛДЕКС 6645 свеќички Приклучок станица, Чепче За Уши Диспензерот

DEN 0.67

Износот
Залиха

ПВЦ-СЛОБОДЕН. Диспензерот За Приклучоци За Уши Молдекс Со 500 Спарени Еднократни Чепчиња За Уши Од Свеќичка За Еднократна Употреба. Молдекс-Метрички Ад. Молдекс-Метрички Ад. - 6645. 100% Пвц-Слободен. Дајте им на работниците лесен пристап до заштита на слухот. Висока видливост за зголемување на свеста за вашата програма за зачувување на слухот. Механизам за кликнување за полесна употреба и издавање. . Го елиминира нередот на поединечно пакување во кеси. Pro Flex 925 F (x) WP Грбни Ракавици За Намалување На Ударот : Максималната заштита од удар на задниот дел исполнува супериорна отпорност на абење, умешност и зафат; термички и водоотпорен за апликации за ладно време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 149.92

Ушните Приклучоци на мек се совршени придружници за учење кои помагаат да се задржи бучавата и да ви пом

DEN 2079.84

Основната идеја е дека спортистот може да го обликува увото пред неговото оштетување ДА го носи ПОСЛЕ Т�

DEN 1.00

Околу една третина од тие случаи барем делумно се припишуваат на бучавата Оценка за намалување на бучав

DEN 123.20

Пп рачка соugономски обликуван тпр приклучок за удобно вклопување Мек приклучок за уши што овозможува м�

DEN 83.84

62" Должина : 67см / 26 Капа И Црни Чизми Ја Комплетираат Облеката ?`+Совршен Подарок : можете да и дадете на ма

DEN 2.33

ЗАШТИТА НА СЛУХОТ : За Спиење, Гласна Бучава, Концерти, Градежништво, Тешки Машини, Музика и други гласни

DEN 207.84

Ние сме посветени на обезбедување на вашето задоволство и безбедноста на ушите на вашето дете Нашите во

DEN 1.67

Супер мека, црна боја пластика Висок рејтинг за намалување на бучавата од 22 децибели За сите потреби за �

DEN 0.33

Оценка за намалување на бучавата (НРР) 32 Дб Цса Класа АЛ Проценките на Националниот Институт за Здравств

DEN 350.40

Плус, ergономското пакување вклучува отворена кутија за пакување што го олеснува носењето на ушните прик

DEN 95.84

Осигурајте се дека го чувствувате запечатување и вклопувањето е удобно Ако станат тврди, искинати или д

DEN 506.88

Обезбедува заштита по операциите на увото Лабораториски тестирани и докажани дека помагаат во ублажув�

DEN 71.36

ДУПЧЕН ВРВ : Дупчињата на врвот овозможуваат пената да се сруши за лесно вметнување; дизајнот на под беш�

DEN 962.40

ИЗВОНРЕДНА УДОБНОСТ : приклучоците за уши ЕАРсофт имаат напредна пена со мазна текстура нудејќи удобно

DEN 124.32

Прицврстената лента лежи околу вратот кога не е во употреба Одликувајќи се со мешунки што се перат, одво

DEN 1.33

Цевката обезбедува приклучоци во десната дланка на раката Секој диспензер е запечатен и за еднократна �