.

.

Попуст
МС15795-857 / .203 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ПРОЕКТ: 0.203 / ОД: 0.734 / Тк: 0.035 / Дфар Во Согласност

МС15795-857 / .203 Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик/ПРОЕКТ: 0.203 / ОД: 0.734 / Тк: 0.035 / Дфар

DEN 3.33

Износот
Залиха

Рамни Подлошки. Тестирани и Сертифицирани според Воените Стандарди. Делови ВО согласност СО ДФАР. 300 Серија Нерѓосувачки Челик. Достапна е бесплатна Сертификација На Производителот. Мил-Спецификации Подлошки, МС15795-857 / .203" Мил-Спецификации Рамни Подлошки / 300 Серија Нерѓосувачки Челик / ПРОЕКТ : 0.203 / ОД : 0.734 / Тк : 0.035 / Дфар Во согласност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 120.32

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Гума Тежина : 14гр; Содржина На Пакетот : 50 (+ / 2%) х Рамен Мија

DEN 1304.00

Рамните подлошки се користат за поддршка и ширење на товарот низ областа на шипката на завртката и навр�

DEN 1.00

Цврста, флексибилна конструкција, отпорност на висока температура, отпорност на корозија и силно запеч�

DEN 3.00

Внатрешен Дијаметар : М8 20 парчиња Дебелина( мм) : 0,8 мм до 3мм е прилагодено : Да Број на модел : ДИН9021 МК96...

DEN 559.20

Намалете ги Вибрациите во Чувствителната Опрема Користете со дел 0510002 или 0510005 до за целосна черупка...

DEN 2.00

Фендер Подлошки Се користи кога е потребна дополнителна голема површина на лежиштето Челик Цинк Позлат

DEN 4272.64

Нерѓосувачкиот челик а4 е функционално еквивалентен на 316 одделение и е познат и како "морско одделение".

DEN 3.33

ФАБОРИ У38206 025 0001 Сае Мијалник, Инч, ЗИ, 1 / 4" Големина На Завртки, ПК100 SAE Мијалник, Челик, Инч, Мијалник Мате�

DEN 2.67

Внатрешен Дијаметар : М1х4, 8х0, 3мм Дебелина( мм) : 0,15 мм е прилагодено : Да Број на модел : vbndn673586 Самостојни �

DEN 278.24

Секој спор предизвикан од ова е неразумен Рамниот мијалник се користи за намалување на триењето, спречу

DEN 31.84

Рамните подлошки се идеални за зголемување на површината на товарот под главата на прицврстувачот со д�

DEN 152.80

Производот е со добар квалитет ние Ќе го тестираме производот пред превозот.Проценето Време На Испорак�

DEN 3.33

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Тежина : 100гр; Содржина На Пакетот : 20

DEN 2.67

Внатрешен Дијаметар : М5, 2х10ммх0, 5мм број На Модел : UYVBUYRG8 GF834 FUEYHWC Самостојни материјали : ЕЛЕКТРИЧНИ...

DEN 609.92

Рамни подлошки се користат за дистрибуција на притисок од прицврстувач и навртка низ површината на мат�

DEN 2.67

Дијаметар 1 : 1 / 2 инчи Дијаметар 2 : 7 / 8 инчи Дебелина : 10 ga Материјал : челик Заврши : цинк...

DEN 175.52

5 15 парчиња М20*26*1.*10*1 35 парчиња М8*13*1 30 парчиња М10*14*1 25 парчиња М12*16*1 15 парчиња М14*18*1 15 парчиња М16*22*1.5 15 па

DEN 1.67

Име на производ : Алуминиумска Легура fende_r Мијалник; Содржина На Пакетот : 20 парчиња x Алуминиумска Легур�