.

.

Попуст
Msi GP66 Леопард 15.6 FHD 144hz Игри Лаптоп - 11-Ти Генерал Intel Core i7-11800H До 4.60 GHz Процесор, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 16tb NVMe SSD, GeForce RTX 3070 8GB Графика, Windows 10 Дома, Јадро Црна

Msi GP66 Леопард 15.6 FHD 144hz Игри Лаптоп - 11-Ти Генерал Intel Core i7-11800H До 4.60 GHz Процесор, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 16tb

DEN 1119.84

Износот
Залиха

11-Та Генерација Intel Core i7 - 11800h 8-Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz). 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x 8 TB) PCIe NVMe M. 2 Солидна Состојба Диск, Без Оптички Диск, Windows 10 Дома (64-битна). 15.6 " Full HD (1920 x 1080) 144hz Дисплеј, NVIDIA Ge Force RTX 3070 8 GB GDDR6 Графика, 720p HD Предната Камера. УБИЕЦ СЕКИРА WI-Fi 6 E WIRELESS, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet (1 x RJ45), 1x HDMI Надвор, 1x mini Display Port 1.4, 3x Тип-USB 3.2 Gen1, 1x Тип-C USB 3.2 Gen1. 2-Годишна Гаранција Од Техно Разузнавање И Бесплатна Технолошка Поддршка, Прилагодлива Тастатура ЗА Задно Осветлување НА РГБ ПО Клуч, Црна Јадро. 11-Та Генерација Intel Core i7 - 11800h 8-Core 2.30 GHz Процесор (24mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 4.60 GHz). 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 16tb (2x 8 TB) PCIe NVMe M. 2 Солидна Состојба Диск, Без Оптички Диск, Windows 10 Дома (64-битна). 15.6 " Full HD (1920 x 1080) 144hz Дисплеј, NVIDIA Ge Force RTX 3070 8 GB GDDR6 Графика, 720p HD Предната Камера. УБИЕЦ СЕКИРА WI-Fi 6 E WIRELESS, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet (1 x RJ45), 1x HDMI Надвор, 1x mini Display Port 1.4, 3x Тип-USB 3.2 Gen1, 1x Тип-C USB 3.2 Gen1. 2-Годишна Гаранција Од Техно Разузнавање И Бесплатна Технолошка Поддршка, Прилагодлива Тастатура ЗА Задно Осветлување НА РГБ ПО Клуч, Црна Јадро. MSI GP66 Леопард Игри На Среќа Laptoprocessor & Memory11th Gen Intel Core i7-11800h Процесордд4 3200 MHz RAMDrives NVMe PCIe М.2 Цврста Состојба Drive No Оптички Driveoperating Систем Wi-FI 6e + Bluetooth 5.2 Интегриран 720p HD WEBCAMKILLER Игри На Среќа Мрежа Е3100 (10/100/1000 Mbps)етернет ЛАНГРАФИКА & ВИДЕО 15.6" ips fhd (1920 X 1080) 144hz Displaynvidia Geforce Rtx 3070 Графика, 8gbkeyboardper-Клуч RGB Задно Осветлување Тастатура & Slots3x Usb 3.2 GEN2 ТИП-A1x Usb 3.2 Gen 2 Тип-C1x Hdmi-Out1x мини-дисплеј порта MDP V1.41x Ethernet lan (10/100/1000 Mbps) 1x Mic-In/Слушалки-Надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 0.33

Рамка со форма : Истегната и монтирана, секоја дрвена внатрешна рамка е фиксирана со цврста кука за лесн�