.

.

Попуст
Мулти-бои за печатење на мат PLA 3D пакет 250G X Magic PLA 250G X 4 Spools Set, вкупно 2 компјутери

Мулти-бои за печатење на мат PLA 3D пакет 250G X Magic PLA 250G X 4 Spools Set, вкупно 2 компјутери

DEN 2.67

Износот
Залиха

✔ 【1,75мм мат пламен-филамент во боја】- мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија, тие се совршени за печатење на садови за садови и други мат производи со темна боја. ? ✔ 【Печатете лесно】-високо-квалитетен филамент за печатач со висококвалитетни PLA со толеранција на висока прецизна дијаметар : 1,75мм +/- 0,02мм, добро се топи и непречено се храни, го прави совршен за 3Д печатачи на FDM. ♻ 【Еко материјал】- Изработено од 4032d суровина увезена од САД. Силна цврстина, без меур, без заглавување, без затегнување, постојано без затнување на млазницата или екструдер. Тоа е пријателски филер за филер идеално за употреба на домови и училишта. ? ✔ 【1,75мм мат пламен-филамент во боја】- мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија, тие се совршени за печатење на садови за садови и други мат производи со темна боја. ✔ 【1,75мм мат пламен-филамент во боја】- мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија, тие се совршени за печатење на садови за садови и други мат производи со темна боја. Откријте ги магичните нишки на GNVTNTP! -Се е една боја премногу здодевна за вас? Тогаш, нека бидете маѓепсани од треперливите нишки на Gnvtntp Magic Pla! Уникатните комбинации на бои во влакното можат да се користат за создавање вонредни модели кои сигурно ќе го привлечат вниманието на сите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом..

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон ова склопување на �

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 1.67

FEIN 63134330052 CORE DRIPLE HSS NOVA 3 / 4 INW D33 X50 Опсег на производи : додаток основни битови Број на дел од Дел : 63134330052...

DEN 639.84

Сите во еден штанд за приказ за полнење PSVR Истовремено наполнувајте ги сите четири контролори...

DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 1.67

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума Максимална ширина на устата : 30мм /

DEN 0.33

5, инсталацијата е едноставна, заштедете простор, големината на LED машината за лекување е само 1 / 5 од голе

DEN 75.52

На sds копач е наменета ЗА sds ротирачки чекан вежба, и се користи за дупка видов големини 1 1 / 4" до 7 7 / 8"...

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 127.84

Тие ќе бидат совршени замени за старите џојстици на контролорот Алатките за ргуубопитство се одлични з�

DEN 320.00

Село Лемакс чекајќи ја автобуската станица Порцеланска бројки бр 73224 Бр 73224 1997 Село Лемакс чекајќи ја ав�

DEN 1422.40

Капките вода можат да одговараат на повеќето мијалници за вашата кујна да изгледа поубаво и помодерно Л

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 948.80

Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот Брз

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 862.40

Тежина : 9,17 фунти Димензии на производот : 14.00 х 5.00 х 3.00 инчи Состојба : КористеноДобро Тежина : 9,17 фунти Ди