.

.

Попуст
N/A 12 парчиња/кутија 3Д сушени цвеќиња за нокти украси вистински сушени цветни налепници DIY маникирски шарми дизајни за додатоци за нокти

N/A 12 парчиња/кутија 3Д сушени цвеќиња за нокти украси вистински сушени цветни налепници DIY маникирски шарми дизајни за додатоци

DEN 1008.00

Износот
Залиха

Гламурозни дизајни за нокти за пролет, лето, есен и зима. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, телефонски случаи, очила, да направите картички, уметноста на телото, итн. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. Тоа е најдобриот подарок за мама, женски пријатели и сопруга. Доволно стилови за да ги задоволите дневните потреби за дизајн на ноктите и да ги направите ноктите попривлечни. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. Можете да создадете дополнителни ефекти за привлечни очи. Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство.Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за нокти. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Боја црвена Големина 34 SS / 7,2 mm Тип рамен грб Количина 1 бруто (144 парчиња) Овие rhinestones се користат за укр

DEN 252.80

Боја : 2мм 1000 парчиња Тежина : 2g Количина : 1000 парчиња, 500 парчиња Големина : 2мм, 3мм, 4мм Број на модел : 190036...

DEN 1038.40

Лесен за употреба : Користете четка за нокти за да залепите природен лепак или лак за нокти на вашите при

DEN 2.33

Боја : 4x6 правоаголник Пакетот вклучува : 1x360pcs / пакет нокти уметнички rhinestones Слики : Ако ви треба стилот н�

DEN 1241.60

Боја : 15dmm розово злато Пакетот вклучува : 1 пакет модна уметност за нокти DIY декорација Материјал : стакло

DEN 3.33

Боја : измешајте Тежина : 30g Количина : 50 парчиња Големина : Како што покажуваат сликите Материјал : Метал �

DEN 0.67

100% полиестер Увезени Ве молиме, дозволете грешка од 0,51cm за рачно мерење, благодарам Користете совети : Л�

DEN 324.80

Боја : Шампањ Пакетот вклучува : 1 x Секвен за уметност на нокти DIY DECAL, лесен за употреба, шема на пеперутка

DEN 2.33

Боја : злато Тежина : 10g Количина : 1 торба Големина : Измешајте цвет од бисери од кавијар...

DEN 239.68

Случајот доаѓа со магнет и е цврсто спакуван, лесен за отворен и затворен Убав изглед, нежен и издржлив, �

DEN 127.84

Поставете го лепак за нокти или гел за нокти на ноктот Поставете ги привлечностите на уметноста на нокт�

DEN 1.33

Боја : 2 Пакетот вклучува : 5 парчиња Количина : 5 парчиња Материјал : Метал Број на парчиња : Комбо Боја : 2...

DEN 576.00

1 лист 1 лист Направете ги ноктите да изгледаат прекрасни за само неколку секунди со овие прекрасни нале�

DEN 790.40

Боја : 10 PCS A3 Тежина : 15g Количина : 10 парчиња / сет Големина : 178мм Број на модел : украси за нокти на лалиња...

DEN 2.67

Боја : JE1061 (10 парчиња) Големина : С Количина : 10 парчиња Големина : Покажи Број на модел : Како што е прикажа�

DEN 1478.40

Чекор 2 : Нанесете слој од омилената боја на гел за нокти и излечете ја Декорација на ноктите Исчистете ј�

DEN 63.84

Нанесете го горниот слој 【Повеќенаменски】 : Овие привлечности на ноктите можат да се користат за украс

DEN 231.36

? ? ? 【Широки апликации] Овие AB камења за ноктите, погодни за 3Д уметност на ноктите, rhinestones за занаети, шми�

DEN 969.60

Боја : Длабоко виолетова 20 парчиња Големина : С Тежина : 48g Количина : 20 парчиња / сет Големина : 20 парчиња / �

DEN 1.33

Различни бои и стилови на накит за уметност од 3Д нокти се слатки и модерни, што ги прави вашите нокти да �

DEN 2.67

Запознава сè што ви треба за огромната разновидност на уметнички дизајни на Blentling Stone Gems...

DEN 905.60

Боја : 9362 Тежина : 10g Количина : 2 парчиња Големина : Погодно Материјал : Метал Боја : 9362 Тежина : 10g...

DEN 1.67

Можете исто така да ги нанесете шармите за накит за нокти за шминка, облека, чевли, накит, телефон, смола,

DEN 1.00

Доволно количество : 20 парчиња 3Д цвеќе за нокти, кои можат да се применат за да ги украсите ноктите, дово�

DEN 235.20

Боја : ZB04405 Пакетот вклучува : 1 кутија метални шарми за нокти и Декорација на ноктите Лесно се применува �

DEN 196.80

Боја : K Пакетот вклучува : 1 пакет (околу 800 парчиња) метални украси за уметност на ноктите (не може да се м�

DEN 2.67

Лесен за употреба и складирање : Лесно се нанесува на природни или вештачки нокти (јасни лажни совети за