.

.

Попуст
Наизменична струја Кабел Одговара ЗА ЈОН ипа76ц Ипа76а ипа76с Ипа23, Јонски Блок Рокер, Работа Рокер, Блок Партија Во Живо, Истражувач Пренослив Звучник Систем 3-Пронг У

Наизменична струја Кабел Одговара ЗА ЈОН ипа76ц Ипа76а ипа76с Ипа23, Јонски Блок Рокер, Работа Рокер, Блок Партија Во Живо,

DEN 153.44

Износот
Залиха

Замена Кабел За Напојување За Јонски Блок Рокер, Блок Партија И Во Живо, Работа Рокер, Explorer Преносни Звучник Систем, ЈОН ipa76a ipa76c ipa77c i PA76 S IPA23. Замена Кабел За Напојување За Телевизори, Монитори, Конзоли За Игри, Печатачи, Спортска Опрема, КОМПЈУТЕРСКИ КОМПЈУТЕР ПСУ, Јонски Блок Рокер, Блок Партија И Живо Истражувач Безжичен Пренослив Звучник Систем. Погоден е и за други апарати со сличен приклучок Како Што Се Samsung, Toshiba, LG, Sharp, Sony Playstation 3 4 PS3 PS4 Pro 360 Sceptre RCA, Panasonic, Filips, Mitsubishi, Magnavox, TV LCD, Плазма, DLP, Acer, Asus, HP View Sonic, Dell, Compaq, Hanns-G, Рамнински Монитор Екран, Asrock, боуфлекс, фокскон. Идеален за употреба како замена на постоечки прекумерно искористен, стар, скршен, оштетен или погрешно поставен кабел за напојување или едноставно како корисна резервна копија / продолжување помеѓу уредите за погодност. Конектори : 18 AGG (Американски жица мерач) Универзален кабел За Напојување, 3-пински Покров женски (IEC320 C13 / IEC C13) до 3-frong заземјен приклучок машки (Нема 5-15-P). Ќе работи СО Лаптоп Лаптоп Полнач LED Лцд Монитор Паметен Тв Печатач Скенер Конзола За Игри Систем За Забава Музички Систем Звучна Лента Ретро Бумбокс Акција Тастатура Дигитално Пијано Полнење Приклучок Безжична Резервна Копија Wi-Fi Базна Станица и други уреди кои бараат 2 prong ac кабел. Овој производ ги исполнува условите за замена или враќање на средствата во рок од 30 дена,а производителот обезбедува дополнителна Гаранција од 12 Месеци. Замена Кабел За Напојување За Јонски Блок Рокер, Блок Партија И Во Живо, Работа Рокер, Explorer Преносни Звучник Систем, ЈОН ipa76a ipa76c ipa77c i PA76 S IPA23.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1230.40

Дизајниран ЗА PS2, PS3 игра дизајн висока дефиниција видео аудио кабел Обезбеди зачудувачки видео и звук з�

DEN 624.00

Кабел за напојување За камерата Sony F5 F55 До јадрото На Tiltam моторната рачна единица го зафаќа системот за к

DEN 3.00

СЈОУ Флексибилниот Пренослив Кабел е отпорен на масло и влага Овој кабел може да се користи внатрешно и

DEN 1057.60

Површината е галванизирана и обложена во прав, антикорозивна и анти ' рѓа Мзс Винч Стопер Задолжителен Д

DEN 873.60

За : Xbox 360 За Xbox 360, Кабел И Адаптери Од Типот Додаток, Жичен Интерфејс, USB Конекција, Карактеристики Мини, US

DEN 200.00

Дебела и флексибилна јакна со конектори кодирани во боја, лесна за употреба Дизајниран ЗА PS2, PS3 игра диз�

DEN 1.67

Подобрете го вашето искуство со игри со висока графика! Вклучува висококвалитетен 6 ' кабел со позлатени

DEN 219.20

Карактеристики позлатени конектори, лиен вирус олеснување, и миларфолија заштитен Затоа, ние не предла�

DEN 1182.40

Ова е полнач за наизменична струја за Nintendo 3 DS серија (new3ds 、 new3dsll 、 3 DS 、 3 DSLL), Nintendo DSI и DSILL режирано полнењ

DEN 95.84

Наполнете го вашиот масажер преку USB порта на лаптопот / компјутер, банкарска банка, полнач на wallидови и �

DEN 2.00

ВИСОКА дефиниција VGA Кабел За Xbox 360 Карактеристики VGA ВИСОКА дефиниција AV кабел За Xbox 360 конзола за игри О�

DEN 495.84

Поврзување : Playstation 3 ДО HD компонента врски, Y, PB & PR, RCA (лево и десно) стерео конектори Кабел долг 1,8 метар / 6

DEN 712.00

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирај

DEN 3.33

КОМПАТИБИЛЕНВРВЕН КВАЛИТЕТ АВ Кабел ЗА Нинтендо Wii И Wii U Конзоли Карактеристикадолжината НА КАБЕЛОТ AV е

DEN 0.67

❄ Директна сосема нова замена за правилно вклопување и лесна за инсталирање, 100% прегледана пред испора�

DEN 0.33

JZmqer AC адаптер полнач компатибилен со Sony PSP ACC155 ACC155 CEH DC кабел за напојување 【Влез】 : AC 100240 V 50 / 248 Hz...

DEN 192.00

JZSPCVS0602Е применлив серводиск КАБЕЛ SERVOV 7 S програмирање на податоци преземете кабел транспарентен...

DEN 2.67

Обликуван, Тежок Кабел за Напојување, 12 стапки IEC320C19 ДО NEMA L620 P 12 AWG, SJT, 20Засилувач, 250 V (Волт) Рохс во соглас

DEN 3.00

Совршен дизајн одговара за рачката PS5, професионалното производство, голема точност и сигурна Може да г�

DEN 1152.00

Кога е време да се дојде до работа, Предупредуваат е името на доверба Покрај производите надвор од патот

DEN 183.84

2 prong AC универзална замена на кабелот за напојување За Xbox Серија S Конзола За Игри Слика 8 конектор C7 кабел

DEN 180.64

Компатибилен со нинтендо, Wii, Wii U Приклучок конектор приклучоци директно во конзолата за игри...

DEN 2335.84

7 / 16 "х 100" Портокалова Огнена линија синтетичка Винч линија (Кевлар АП) Максимална Јачина на Кршење : 21.200 �

DEN 1.33

Дополнителен долг 3 метар (9,8 стапки) кабел за полнење компатибилен со контролорот PS4 / PS4 SLIM / PS4 PRO Овој ка

DEN 1246.40

Сосема нов производител на производи 52020 е регистрирана трговска марка Играјте и наплатете се од 10 тина

DEN 2.67

GPWCB02 ЗА GP3000 или под екран на допир програмирање кабел за преземање кабел сина позлатена верзија 3m...

DEN 0.33

●Apple MFi Сертифициран Q Syncwire Молња до 3,5 mm Aux Кабел ги заврши барањата За сертификација На Apple MFi И ви овозмо�

DEN 0.33

USBHUB Програмски Кабел НА Допир HU070 S HU070 L Преземете Кабел (Сина 10m) Производот е како што е прикажано на сли�

DEN 1.33

Аудиоквест нргх3 ц13 американски кабел за напојување 1 метар NRGX Серијата на AC кабли за напојување на Audio Qu