.

.

Попуст
Накит За Коса Со Двоен Акцент Елегантна Пеперутка Симулирана Кристална Шнола, Бела

Накит За Коса Со Двоен Акцент Елегантна Пеперутка Симулирана Кристална Шнола, Бела

DEN 2.67

Износот
Залиха

Рачно изработени Во Кореја. Цврста функција и дизајн со над 30 години искуство. Уредно организирајте ја косата. Погоден за секојдневен или свечен изглед. Бојата може да биде малку поинаква врз основа на видот на мониторот. Рачно изработени Во Кореја. Цврста функција и дизајн со над 30 години искуство. Уредно организирајте ја косата. Погоден за секојдневен или свечен изглед. Бојата може да биде малку поинаква врз основа на видот на мониторот. Накит За Коса Со двоен акцент Елегантна Пеперутка Симулирана Кристална Шнола, Бела Една од нашите најпопуларни предмети! Романтичен и Безвременски додаток за коса е за невестински, свадбени, работни, матурски забави со едноставен елегантен дизајн, го прави совршен за секоја пригодатие се совршен додаток за комплимент за свечен изглед.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Рачно изработени Во Кореја Цврста функција и дизајн со над 30 години искуство Уредно организирајте ја ко

DEN 256.00

Увезено Од Л Erксон Одлично за повеќето типови коса Удобно, лесно решение за стилизирање...

DEN 2.67

Врвен Квалитет Цврст БрутоЖито Лента Лак со Заврзан Врзан Центар Лак Мери Приближно 3" на 2 "Со Врвен Квал

DEN 153.12

Пакет : 2 Парчиња Коса Барети Материјал : метал +Природен Кристал Големина : Должина : прибл : 2.1", Ширина : 1.7

DEN 3.33

Ангел Крило Кристал Бисер Клиповите За Коса се изработени од квалитетна легура, ги задоволуваат вашите

DEN 2.67

Арт Деко Инспирирана Рамка Со Тркалезни И Овални Тиркизни Камења Мерења : 0,86"Л х 2,95" В Оваа гроздобер инс�

DEN 1.00

Комплет Од 2Црни И Школка Кафеави Шноли За Коса; Произведено Во Франција Стандардна Метална Спојка 2 3 / 4 �

DEN 2.67

Светкави Кристални Шноли За Коса како што е прикажано на сликите, една големина најмногу одговара,извон

DEN 1.67

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате Гроздобер Цвет Кристално Коса Барет Клип...

DEN 1481.60

Клипови за коса : Погоден за секој стил на коса Детска Фиба : деца, девојки, тинејџери Детски Клипови За К�

DEN 1.00

Пакет Вклучувајќи 6 х шноли Овие се погодни за многу прилики, како што се свадби, забави, фестивали и прет

DEN 2.00

Карактеристики Сканци Жан Жица Коса Барет Јасни Кристали Една Сивкаста И Една Златна Барети во Вистинс�

DEN 627.20

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 121.44

Покрај тоа што се користи за секојдневно перење, може да се користи и во фризерство, стајлинг, фотографи�