.

.

Попуст
Навитех Акција Камера Ранец &засилувач; 18-во-1 Додаток Комбо Комплет Со Интегриран Градите Ремен-Компатибилен СО Turecam 4k Акција Камера

Навитех Акција Камера Ранец &засилувач; 18-во-1 Додаток Комбо Комплет Со Интегриран Градите Ремен-Компатибилен СО Turecam 4k

DEN 879.84

Износот
Залиха

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера. Цврст материјал отпорен на триење. Водоотпорен преден џеб за скапоцености со интегрирана кутија за складирање за заштита и организирање на камерата и додатоците. Прилагодливи, обложени, ремени за рамо за целосна удобност. Интегриран комплет за комбинирање додатоци 18-во-1. Интегрирано монтирање за вашата акциона камера. Цврст материјал отпорен на триење. Водоотпорен преден џеб за скапоцености со интегрирана кутија за складирање за заштита и организирање на камерата и додатоците. Прилагодливи, обложени, ремени за рамо за целосна удобност. Интегриран комплет за комбинирање додатоци 18-во-1. Ранецот за камера е одличен додаток со висок капацитет со врвни карактеристики. Класичен ранец со акциона камера дизајниран со современ стил. Неговата издржлива водоотпорна надворешност и исклучителната внатрешна облога гарантираат дека вашиот уред и додатоци се заштитени и безбедни додека обложените ремени за рамо рамномерно го распределуваат товарот за целодневна удобност при носење. "1 х Ремен За Глава Држач За Ремен 1 х Држач За Ремен За Градите Држач за Ремен 1 х Држач За Рачка За Зглоб 1 х 360 Степен Ротирачки Држач За Ранец Монтирање 1 х Држач За Рачка за Велосипед Монтирање 2 Х Адаптер За Вшмукување На Автомобил 1 Х Адаптер за Вшмукување На Автомобил 1 х Рачка За Продолжување Монопод 2 х Рачка Монопод Адаптер 1 х Лебдечка Рачка Зафат 2 Х Површина Брзо Ослободување тока 2 Х Површина Ј-кука Брава 2 Х Палецот 1 Х Клуч 1 х торбичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Слотови за складирање ЗА SD мемориска картичка, �

DEN 939.68

Големина на производот : Ширина 3,6 x Длабочина 4,7 x Висина 1,4 инчи (91,5 x 120 Тежина : 1,0 фунти (0,4 кг)...

DEN 1598.40

Прекрасен труп АПС висока цврстина домување Супер отпорен на капки Сештонасочно LED осветлување Ниво на

DEN 619.20

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење Водоотпорен преден џ�

DEN 1.00

Список на пакувања : 1 x HOST1 x Battery1 x Hand Rope1 x Line Line1 X Shasport Bag1 X Упатство за корисникот Притиснете го копчето за

DEN 639.84

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија...

DEN 2417.12

6ЕД10522ХБ000БА8 ЛОГОТО! 24rceo (AC), логички модул, PS / I / O : DC 24 V / 24 V AC / реле, 8 DI / 4 DO, БЕЗ дисплеј, Меморија 400 блоков�

DEN 1.67

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење Водоотпорен преден џ�

DEN 1.00

Овие капечи за спреј за капка по капка се цврсти и издржливи, не се лесни за деформирање и кршење, имаат а

DEN 5119.84

Service Услуга по продажбата】 12месечна гаранција и гаранција за враќање на пари од 14 дена 【Сертификација �

DEN 2.33

Направено од висококвалитетна инженерска пластика, отпорна на хемиска корозија, ултравиолетова зраци �

DEN 1.00

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 1.67

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија...

DEN 707.20

Лесна комбинација за пренос на дигитални слики Стабилно и јасно HD видео 720п 60фпс, 32мс / 4км...

DEN 950.40

Заштитете ја вашата камера : Ременот има силна лебдечка функција што може да ја заштити вашата водоотпо�

DEN 127.84

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 116.64

Прилагодлива стапка на проток : 1 галон на час / 4 литар на час Погодно за големината на цевката : 4мм / 7мм