.

.

Попуст
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 1/2 инчи до 19мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 1/2 инчи до 19мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

DEN 2935.36

Износот
Залиха

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/2 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 19мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/2 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 19мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Нбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 1/2 инчи до 19ммџав-тип Флексибилна Спојканбк Јапонија МЈЦ-65К-БЛ 1/2 инчи до 19мм Флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1/2 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 19мм Должина на спојката : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.517, 5 M815 NBK Јапонија MJC-65 K-BL 1/2 инчи до 19mm флексибилна Спојкамјц-65 K-BL-1-2 инчи-19мм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 6392.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 14мм Спојување на носење 2 дијаметар : 20мм Должина на спојување : 78..

DEN 5047.36

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 25мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 28мм Должина На Спојување : 114...

DEN 3.33

Компонента за заоблена спојка на вилицата Лесно собрани со преостанатите компоненти Нема метал на мета

DEN 8504.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 25мм Спојување со 2 дијаметар : 1 1 / 2 инч Должина на спојување : 90...

DEN 1.00

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 30мм Спојување со 2 дијаметар : 32мм Должина на спојување : 90 Спојува

DEN 684.80

За употреба Со lovejoy L тип вилица стил флексибилни спојување собранието (продаваат одделно) Леано железо �

DEN 9060.16

NBK Јапонија MJC95 CSKIGR 40mm до 1 5 / 8 InchjawType Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC95 CSKIGR 40mm до 1 5 / 8 инчен флексибилен спој�

DEN 6392.32

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 25мм Должина На Спојување : 78...

DEN 6392.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 9 / 16 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 16мм Должина на спојувањ

DEN 9784.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5 / 8 инчи Спојување на носење 2 дијаметар : 20мм Должина на спојувањ�

DEN 3.33

NBK Јапонија MJS55 CSKBL 16mm до 32 MMJAWтип флексибилна Couplingnbk Јапонија MJS55 CSKBL 16mm до 32мм Флексибилна спојка од типот

DEN 3.00

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 3 / 8 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 35мм Должина На Спојување : 114 Спојува�

DEN 8504.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 22мм Спојување со 2 дијаметар : 1 1 / 4 инч Должина на спојување : 90 Спо

DEN 3704.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 8мм Должина На Спојување : 66 Спојување

DEN 3.00

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 45мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 45мм Должина На Спојување : 114 Спојување

DEN 6392.32

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 32мм Должина На Спојување : 78...

DEN 1.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7 / 8 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 30мм Должина На Спојување : 78...

DEN 2.00

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3 / 4 инчи Спојување со 2 дијаметар : 28мм Должина на спојување : 90...

DEN 8504.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 13 / 16 инчи Должина На Спојување : 90 Споју

DEN 2.33

NBK Јапонија MJC80 Kgr 7 / 8 инчи до 1 1 / 8 InchjawType Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC80 Kgr 7 / 8 инчи до 1 1 / 8 инч Флексибилна

DEN 8504.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 28мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 38мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

DEN 2.67

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 6мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 9,525 мм Должина На Спојување : 30...

DEN 681.60

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 50мм Спојување на носење 2 дијаметар : 50мм Должина на спојување : 126.

DEN 2.67

Нбк Јапонија МЈЦ95ЦСКЕГР 25мм до 1 5 / 8 инчи флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ95ЦСКЕГР 25мм до 1 5 / 8 инчен фле�

DEN 6392.32

Спојување на носење со 1 дијаметар : 18мм Спојување со 2 дијаметар : 28мм Должина на спојување : 78...

DEN 7352.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 25мм Должина На Спојување : 78...

DEN 862.40

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 25мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм Должина На Спојување : 126 Спојување