.

.

Попуст
Нед-риг-финис-офсет-jig-jigs-комплет-комплет печурки со широки куки со широки јазли за риболов со бас

Нед-риг-финис-офсет-jig-jigs-комплет-комплет печурки со широки куки со широки јазли за риболов со бас

DEN 207.84

Износот
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Тенка жица кука е поврзана совршено со секоја големина NED Rig Jighead, дозволувајќи им на лебдечките мамки како финесот TRD да застане како што беа наменети. Изградена околу кука за офсет и широк јаз и рамото на шкафче за да ја обезбедите мамката, тоа ќе ви овозможи да ја позирате вашата пластика за да помогнете во спречувањето на затегнување. Offset Beedless NED на Xfishman NED Rig Gigheads го презема риболов на NED на следното ниво. Одликувајќи се со глава во стилот на печурки, која е идеална за мамки на НЕД и други мали меки пластика, што им овозможува да останат исправени кога се одморат на дното и го искушуваат финиот бас во гризење. Вклучува пет (5) бои со глава. Мајките за мамки се лизгаат на куката и чувајте ја вашата безбедно мамка врзана на место, без да солнувате мамки како цврсти чувари на мамки кои доаѓаат прикачени на други куки. Offset Beedless NED на Xfishman NED Rig Gigheads го презема риболов на NED на следното ниво. Мајките за мамки дозволуваат вашата мамка да трае подолго пред да се кине, заштедува време и пари. Одликувајќи се со глава во стилот на печурки, која е идеална за мамки на НЕД и други мали меки пластика, што им овозможува да останат исправени кога се одморат на дното и го искушуваат финиот бас во гризење. Вклучува пет (5) бои со глава. Дизајнот на овој лагер на лажицата му овозможува да се лизне низ карпите, а други покритие подобро од кој било друг. Дизајнот на овој лагер на лажицата му овозможува да се лизне низ карпите, а други покритие подобро од кој било друг. Offset Beedless NED на Xfishman NED Rig Gigheads го презема риболов на NED на следното ниво. Оваа кука со тенка жица е идеална за да се обезбеди соодветна пенетрација за време на куки со полесни шипки и линии што се користат со NED Rig.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 175.84

Сплит чувар ја одржува меката пластика безбедна Куки со ултра поени со тешка мустада Совршено и за слат�

DEN 2.00

Материјал : Месинг Кампување СвирчеСекој од нашите свирче се дизајнирани со мала дупка.месинг змеј Пол�

DEN 228.96

нерѓосувачки челик МЕТАЛ СВИРЧЕ Лесен, со приврзок за клучеви, лесен за носење СПОРТСКИ свирче Изработе

DEN 0.33

[8 пакет] ZMan Finesse T.R.D Мека пластика (зелена тиква) [5 пакет] ZMan Finesse Shroomz Jig Heads (зелена тиква) Водичот за риболо

DEN 1.33

НОВОГОДИШНИ БУЧАВИ и, како и за спасувачите, тренерите за животни и службениците на сообраќајниот полиц

DEN 143.84

●Широка Апликација●судиските комплети се многу погодни за игри, спортски тренинзи, кошарка, фудбал и д

DEN 191.84

Висок квалитет : Премиум издржлив материјал, квалитетно занаетчиство и механички осакатена точка на бо�

DEN 174.24

●Издржлив Метал●свирчето од нерѓосувачки челик е издржливо и трајно, подобро од пластичните свирежи...

DEN 111.84

Креаткабин Спортски Свирки Со Јаже Нерѓосувачки Челик Свирче Гласно Јасен Звук Подароци За Тренер Суди

DEN 175.84

Кошаркарски тренер подарок ќе дојде до вас убаво спакувани во КАДИФЕНА торба АКТАП, која е строго зашти�

DEN 191.84

Со природен плута грашок, звукот е гласен и јасен,лесно до 120d B ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашите метални свирки

DEN 860.80

Она што го добивате : 1 парчиња риболов алабама лажица, 8,1in / 0,6oz чадор ластари со свиткана глава на врвот

DEN 2.67

Стандарден стил на печурки】 Дизајниран со класичен стил на глава од печурки, главата на џига на NED се со�

DEN 319.84

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашите метални свирки се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, ЦВРСТн

DEN 204.64

Дизајн : Океански мачки бавно олово олово метал рамен риболов свирка ламички лажици со асистирани тоне

DEN 1548.80

Официјално Лиценцирано Колегијално Лого 4.25" Висок (вклучувајќи прстен) Ласерски Гравирани Логото На Ти�

DEN 1.00

●Издржлив Метал●свирчето од нерѓосувачки челик е издржливо и трајно, подобро од пластичните свирежи...

DEN 3.33

Премиум силиконско здолниште дава повеќе активности отколку меко пластично тело Чуварот на плевели со

DEN 3.33

Заврши : Антички Месинг Вкупна должина прибл 2 & 1 / 2" х тапан ширина 1 "х заострената уста 1 / 2" Заврши : Антич

DEN 0.67

Димензии на пакетот : 2 L x 4,25 H x 6 W (инчи) Тежина на пакет : 1,11 фунти Земја на потекло : Јапонија...

DEN 1.67

Уникатен Дизајн : уникатниот дизајн на синџир со клучеви со свирче може лесно да ви го осветли животот и

DEN 2.67

Земја на потекло : Кина Тип на производ : Кука за риболов Димензии на пакетот на артикалот : 1,25 "x 1,25" x 5.5 "...

DEN 148.00

TJ10 CH18 088923400305 Не е дефинирано TJ10 CH18 088923400305 Не е дефинирано Triple Thripe Hage на Kalin Crappie Jig има чувар на жица што се