.

.

Попуст
НЕЛЕПЛИВА Тава Со Сос Од 1,5 Литри Со Капак Од Калено Стакло, 4мм Фалсификуван Алуминиум

НЕЛЕПЛИВА Тава Со Сос Од 1,5 Литри Со Капак Од Калено Стакло, 4мм Фалсификуван Алуминиум

DEN 2.33

Износот
Залиха

●Алуминиум, Нашиот Шпорет Под Притисок Е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна. ●Шпорет под притисок погоден за, вриење, пареа, пржење, слама и печење, идеален за месо, риба, зеленчук и житарки. ● Брави во витамини и хранливи материи за брзи, поздрави оброци. ●Ги готви сите видови храна побрзо и полесно од конвенционалните методи за готвење, написите ги задржуваат сите хранливи материи и на тој начин ви овозможуваат да одржувате начин на живот. ●Опција за прилагодлив притисок за различна храна што го прави совршен апарат за зафатена кујна. Материјал : Алуминиумстил : Кинески Карактеристики : необложен материјал од дното : едно дно применлив шпорет : гас и.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 5195.20

Не плашете се од животот кисели, слатки, горчливи и зачинети слободен готвење раце и нозе Зачувувањето и

DEN 1.00

5годишна гаранција против какви било производствени дефекти (применуваат Т&Ц), Тврд анодизиран Тенџере �

DEN 1.00

Интегрална тава за млеко за обликување, мазна површина и лесна за чистење Заштита на животната средина �

DEN 3397.28

● Вок тип : нелеплив ● Материјал : Алуминиумска Легура; Метален Тип : Алуминиумска Легура.Внатрешната по

DEN 0.33

Ова е тенџере за супа од млеко, кое не само што може да врие млеко, туку и инстант тестенини, супа, храна з�

DEN 2079.20

Алуминиум со врвен квалитетособено лесен за употреба Екстра висок раб со приближно 10, Висина 3 см х и вол

DEN 2.67

[25 x 19.4 x 8cm 840g] Нечистотија Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се раз

DEN 9332.48

Тавата за пржење е безбедна, силна и издржлива Керамичката обвивка на површината обезбедува нелепливо �

DEN 1950.40

Материјал : алуминиумска легура Димензии : голем капацитет од 16 см Карактеристики : нелеплива тава, лесн�

DEN 2.00

●Вклучува : 20см / 22см / 24см Нелеплив Тенџере со Капак ●Соодветност : оваа тава е погодна за готвење на еле

DEN 727.84

Нерѓосувачки Челик.Опис на стокатанонстик Ако барате професионална и разумна цена чаша сос, тогаш ваше�

DEN 2632.80

Овие тави се погодни за шпорети за индукција на гас Долгата рачка е лесна за држење Готвењето значи пове

DEN 400.00

[ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ИНДУКЦИЈА] : можете да ги користите овие садови за готвење на шпоретот на гас, како и инду

DEN 624.00

Погоден за сите шпорети, вклучително и индукциски печки Дијаметар 16 см Да се биде нерѓосувачки челик му

DEN 3.33

Опис На производот серијата Садови За Готвење Во Ресторанот е тестирана и сертифицирана Од Меѓународна

DEN 0.67

Лесно За Нега : Лесно се чисти, избришете ја подлогата со влажна крпа или рачно измијте ја во ладна вода �

DEN 242.24

Големина на производот (W x d x h) : Прибл 11,0 х 8,7 х 6,3 инчи (28 х 22 х 16 см); Тежина : Прибл 2 Висина на тенџере : 4,0 ин

DEN 2.00

●onomономска Рачка И Видете Преку Капакот ●Загрејте Брзо И Рамномерно Ја Оваа длабока тава со издржливо

DEN 1590.40

[По продажбата] : ве Молиме контактирајте не навреме ако имате какви било проблеми по добивањето на сток�

DEN 0.67

Прекрасен подарок за домаќинство за вашето семејство и пријатели Рамен Тенџере Мултифункционален и ра�

DEN 1172.80

Трослојна Трослојна Нелеплива Обвивка Без Пфоа Обезбедува Супериорна Површина За Која Е Потребно Пома�

DEN 239.84

Издржливата конструкција од нерѓосувачки челик на садот за готвење се загрева брзо и рамномерно, распр�

DEN 3.00

Тенџерето отпорно на ' рѓа може да заштеди енергија и време кога готвите Задебелениот сад е погоден за с�

DEN 841.60

Издржлив и нереактивен внатрешен емајл во боја на песок Модерен стил дизајн Од Рејмонд Лови Дури и дист�

DEN 2.00

Големина (W x l x h) : Прибл 7,7 х 14,2 х 6,3 инчи (195 х 360 х 1 Тежина : Прибл 23,2 мл (690 гр) Дебелина на дното : 0,02 инчи (0,5 м

DEN 1.33

Димензии : Калибар 30см( 11,81 лн), рачка 22,5 см (8,85 лн), висина 9,5 см (3,74 лн) Материјал : Леано алуминиум Карактер

DEN 460.64

ЕКОЛОН КЕРАМИЧКИ ПОВЕЌЕСЛОЕН НЕЛЕПЛИВ СЛОЈЕколон е уникатен нелеплив, керамички слој од професионално

DEN 889.60

Изработени од висококвалитетни материјали, прекрасен изглед и практични Нелеплива тава, рамномерна ди�

DEN 959.84

Леано алуминиумско пржење / тенџере е лесно и може да издржи високи температури; совршен за секојдневна