.

.

Попуст
NI3115120 OE стил на радијатор за ладење на фан, склопување на фан, компатибилно со потрага по селанец на жива 92-00

NI3115120 OE стил на радијатор за ладење на фан, склопување на фан, компатибилно со потрага по селанец на жива 92-00

DEN 2.00

Износот
Залиха

▶ ️ OEM замена за единицата за акции. ▶ ️ Висококвалитетно пластично куќиште на ABS. ▶ ️ Запечатен мотор за долготрајни перформанси. ▶ ️ Лесен директна облога на ОЕМ или замена. ▶ ️ ја подобрува ефикасноста на ладење. Секое склопување на вентилаторот за ладење е специфично за апликација за да се исполнат барањата за ладење специфични за возилото. Нашите електрични мотори се вградени во објекти за овластени ISO/TS и се произведуваат според истите стандарди за квалитет како моторите што им ги снабдуваат на производителите на автомобили ширум светот, за да обезбедат прецизно оптоварување, тивко, зависно, работење и подолг сервис. Производот е компатибилен со : Mercury Villager 1999-2002 Nissan Quest 1999-2002.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Белешки за вклопување : Ништо Замена на директно вклопување Инсталира исто како и фабричката единица...

DEN 385.12

Точно одговара на OEM# : F5 ZZ8 C607 B и Parts Link# : FO3115129 Ги исполнува или ги надминува стандардите за усогласеност D

DEN 3.33

Вклучени компоненти : Сечилото на вентилаторот Број на дел : 3742 / 1102000323 Број на еквивалент на OEM : 1102000323...

DEN 179.20

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Ги исполнува или надм�

DEN 735.84

1 Електричен склоп на вентилатори 4 прачки за монтирање 4 клипови за монтирање 4 1x1 влошки за пена 4 стапал�

DEN 2223.84

【Fitment】 Компатибилен со Toyota Sienna 20042005 【Дизајн】 Долготрајни перформанси Запечатен мотор, висококвалите�

DEN 858.08

Наведените производи се резервни делови на задниот дел, а секое упатување на имињата на производителит�

DEN 1327.84

【Fitment】 Компатибилен со Hyundai Elantra 20112013 / Elantra Coupe 2013 / Elantra GT 20132015; Компатибилен со Kia Forte 2014 / Forte Koup 2014 / Fort

DEN 892.80

Замена за 20062015 година Toyota Yaris Scion XD Дел Nubmers : 1636121090 1636328160 1671121110 621620 TO3115145 TO3115145 Q Вентилаторот е точно дизај

DEN 1.00

Отпорник 2.485 Димензии на пакетот : 3,81 H x 10.414 L x 17.272 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,15 фунти Земја на потекл�

DEN 3.00

Детали за вклопување : Без турбоза 4 CYL 2.5 L 20102011 Собрание на вентилаторот за ладење на Импреза...

DEN 1345.60

Компатибилен со Mercedes, MercedesBenz и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата ориги�

DEN 1630.08

Компатибилност на возилото склопување на вентилаторот на радијаторот компатибилен со Ford Focодговара на

DEN 1.00

[Chevrolet Silverado 2500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016] [Chevrolet Silverado 3500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016] [GMC Sierra 2500 HD : 2011, 2012, 2013, 2013, 2013, 20