.

.

Попуст
Nite Ize Товар Црна X-Голема Хоризонтална/Вертикална Тешка Торбичка За Футрола W/Фиксен Клип за вртлив појас За Samsung Galaxy S5 mini/SM-G800

Nite Ize Товар Црна X-Голема Хоризонтална/Вертикална Тешка Торбичка За Футрола W/Фиксен Клип за вртлив појас За Samsung Galaxy

DEN 1.00

Износот
Залиха

И да го надминеме сето тоа, ја додадовме нашата функција За Траект За Заби за да ги одржуваме вашите безжични слушалки или слушалки безбедни и достапни. Димензии : 5,5 "х 3" х . Има патентиран флексибилен клип кој безбедно се прицврстува над и под вашиот појас, целосно ротира 360 степени за пристап под кој било агол, па дури и се заклучува во осум различни позиции за удобност. Изработен од исклучително издржлив балистички полипропилен и опремен со затворено дно, оваа иновативна, цврста издржлива кутија за мобилни телефони за пошироки телефони апсорбира удари и штитови од елементите. Се одликува со издржливо затворање на капакот на куката и јамката. Внатрешноста е обложена со мека неопренова ткаенина. Исклучително издржлив балистички полипропилен, Тежок ротирачки фиксен клип за појас.Случај Сместува Мобилен Телефон, еластични ленти на страните на торбичката, просторот за складирање. Универзален носач за безжични слушалки за Заби ќе ги одржува вашите Слушалки за Bluetooth лесно достапни. Апсолутно совршен за оние кои работат и играат во груби средини и не сакаат нивните (големи) телефони да страдаат поради тоа. Заштитете го вашиот Мобилен Телефон Samsung Galaxy S5 mini / SM-G800 со оваа Торбичка За футрола со врвен квалитет На Товарот Nite Ize . Димензии : 5,5 "х 3" х .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 673.60

Силната безбедна магнетна размавта на телефонот автоматски се затвора откако ќе го вратите телефонот в

DEN 864.00

Компатибилен Со Samsung Galaxy S9 Оваа комбинирана кутија доаѓа со клип за ремен што ротира 180 ви овозможува пог

DEN 0.67

Доаѓа Во Рефус Пакување (НеМалопродажен Пакет) Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбедно

DEN 3.33

Висококвалитетна дебела стп кожна торбичка со Мек ентериер што ќе го заштити вашиот телефон од гребнат�

DEN 1.67

Изработена од најквалитетен потресен природен кожен рустикален стил кожата потемнува Во Рустикален, н�

DEN 1.33

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

DEN 223.84

[Не вклучува други додатоци] Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозмо�

DEN 198.40

Погодност Долна Дупка : дупката на дното е корисна за да започнете брзо и лесно подигнување на телефонот

DEN 2.00

Компатибилен СО : ASZenfone Live / 3s Max / Pegass (5 " / 5 Внатрешноста на мека ткаенина го штити вашиот телефон од испак�

DEN 191.84

Висококвалитетен материјал од кожа : го штити вашиот вреден телефон ЗАБЕЛЕШКА : овој случај е само за го�

DEN 1.00

Google Pixel 7 Про Тенок опремени дизајн со штанд Кикстенд Тенок фолио паричник тип случај за минимизирање на

DEN 0.67

Овозможува лесен пристап до телефонски порти и копчиња7 Овозможува користење на телефонот без раце5...

DEN 0.67

Компатибилен СО LG G5, G4, K10 ,K8, K7, LG G Vista D631 VS880, LG G Flex 2 LS996 со инсталиран дополнителен дебел случај како што е �

DEN 222.08

куќиштето на телефонот е обично заштитна обвивка која е дизајнирана да се вклопи околу мобилниот телеф�

DEN 2.00

Дизајниран Да Одговара : Самсунг Галакси А01 Поддржува Чи Безжично, Магнетно Полнење Лесен Пристап до си�

DEN 0.33

Безбедното магнетно затворање обезбедува сигурност за вашиот уред, осигурувајќи дека е заштитен и не п�

DEN 671.84

Одговара LG Revere 3 VN170 Само Тежок Дизајн Предвремен дизајн за Лесна Инсталација Целиот Телефон Заштитен Со

DEN 280.00

(Известување! ! ! : Поради големиот број модели, сликите на некои модели не се направени, ве молиме погледн

DEN 3.00

Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад Секој дел од кожата има уникатен стил, т

DEN 287.20

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно �

DEN 0.67

Вграден Штанд За погодност за гледање видео и разговор Капкадоказ Футрола Случај Хибриден Капак Вртлив

DEN 3.00

Оваа Висококвалитетна Кожна Футрола за паричник ќе заврши одлична работа Држејќи ја за вас!! Тоа е висок