.

.

Попуст
Nizyh 10 / Поставете коса дрвена рачка со акварел уметност уметност материјали за бојата четка за масло за сликање на масло за сликање

Nizyh 10 / Поставете коса дрвена рачка со акварел уметност уметност материјали за бојата четка за масло за сликање на масло

DEN 3.33

Износот
Залиха

Материјал, груб, издржлив, долг животен век. Погодно за професионална употреба или лична употреба. И ги задоволи вашите различни потреби за сликање. Ова е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и колеги. Функција : Масло, акварел, акрилно сликарство. Материјал, груб, издржлив, долг животен век. Исклучок за професионална употреба или лична употреба. И исполнете ги вашите различни потреби за сликање. Ова е добар подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и колеги. Функција : Масло, акварел, акрилно сликарство. Име : Материјали за четка за сетила : најлонажа : > 8 години стари : 1. За рачни мерења, оставете разлика од 1-3 см.2. Поради причината за екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, ви благодарам. Само продадете го главниот производ, другите украси не се продаваат. Слиста : 10 * парчиња Brush Streamlined Pen Pen, удобно чувство на рака .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 4227.20

Четката е густа и густа, а сликата е мазна и не е лесно да се изгуби косата Добра еластичност, силен мозоч

DEN 0.67

Беспрекорни феррули на никел нема да 'рѓаат или поделат Тие се двојно облечени за да траат подолго и нем�

DEN 232.96

Голема четка за боја, лесна и преносна, поудобна за чување и спроведување Голема четка за боја за употре�

DEN 1.00

Ударите се јасни и моќни, мозочните удари се уредни, мозочните удари се тркалезни и мазни и лесни за упот

DEN 1.67

Осветленоста на четката е многу добра Дрвена рачка за удобно чувство на рака Формата на повторна употре

DEN 0.67

【Висок квалитет】 Кремастата конзистентност и високиот пигмент обезбедуваат одлична покриеност за го�

DEN 612.80

Деликатна и флексибилна без опаѓање на косата, долгорочна употреба без сплит краеви и без виткање Косат

DEN 1011.20

Агеномски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сли�

DEN 630.40

Сосема нов и висок квалитет Погодно за употреба на акрилни, акварел и маслени бои Вклучувајќи 12 парчиња

DEN 2.33

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 0.33

Услуги за клиенти】 Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајне

DEN 0.67

Четки во форма на вентилатор, најлонската коса не би залутала или се шири додека сликал Премиум материј�

DEN 4076.80

Фината завршница на бојата е исправно Меките влакна лесно земаат боја Пенкало е пријатно за допир и има

DEN 5232.48

PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите Употреба на увезено најлонско, бакарно цевка за електр�

DEN 2.33

Лесно за миење : Оваа четка има добра апсорпција на вода и е многу погодно за миење Добар квалитет : Дрвен

DEN 3.33

Дрво Увезени Прилепување на затворање 10 парчиња уметнички акварели за сликање четки за масло од масло а

DEN 3595.20

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 590.40

Почнувајќи од 50 тите години на минатиот век, компанијата го презеде името на Универзалниот генијалец на

DEN 1.00

Ако имате какви било прашања по приемот на производот, ве молиме контактирајте го услугата за клиенти ш�

DEN 1.33

Вклучува 13 различни пенкала за различни цели Овој производ е изработен од најлонска волна како суровин�

DEN 0.67

Лесни рачки за зафаќање : Рачката е изработена од висококвалитетна и дизајнирана форма на лесна зафат, в

DEN 2916.48

Не е лесно да се изгуби косата, лесен за употреба, силни удари Интерфејс на метална млазница, мазен и кру�

DEN 0.67

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 10 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 6162.08

Име : Мултифункционални дванаесет правила за четкички правила : 40,5*26 Бисер Хром бакарна цевка : поголема

DEN 2.00

Големина 00 Направено од фино сина верверица и црна синтетичка коса Pinstripes линии 24 стапки во должина, без �

DEN 130.72

Пластични четки за дијамантска слика Не само нашите пригодни четки можат да ви помогнат да ги истурите �

DEN 2.67

Боја : жолта Микро четка за боја 100 четки мал врв S 1 0мм микро апликатори Количина : 100 парчиња : 100мм / дол

DEN 0.33

Совршено за акварели, масла и акрилици, погодно за почетници, како и за уметник За да ги исчистите четкит