.

.

Попуст
Нордински кревање на коленото ракави XSMall - црн пакет со мини степер - црвена боја

Нордински кревање на коленото ракави XSMall - црн пакет со мини степер - црвена боја

DEN 0.33

Износот
Залиха

Неопрена. Ракавите на коленото - даваат резултати од „следното ниво“ - со врвно кревање на брендот за кревање тегови. Најдобра поддршка - 7мм Неопрена за отклучување на вашиот потенцијал, видете на списоци на слики за графикони за големина. Mini Stepper со поставени ленти за отпорност - Компактна машина за степер со стапало со ленти за отпорност создава целосен тренинг на телото. Откажете го членството во салата - направете го вашиот кардио и вежби за тонирање дома, нема потреба да ја погодите салата. Неопрена. Ракавите на коленото - даваат резултати од „следното ниво“ - со врвно кревање на брендот за кревање тегови. Најдобра поддршка - 7мм Неопрена за отклучување на вашиот потенцијал, видете на списоци на слики за графикони за големина. Mini Stepper со поставени ленти за отпорност - Компактна машина за степер со стапало со ленти за отпорност создава целосен тренинг на телото. Откажете го членството во салата - направете го вашиот кардио и вежби за тонирање дома, нема потреба да ја погодите салата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Дел # : 1000404274 Како да купите Делови за замена на опрема за вежбање : Пронајдете го името и моделот на вашио

DEN 1288.00

Педалот против лизгање на лизгање ја подобрува адхезијата помеѓу стапалото и педалот, ефикасно намалув

DEN 0.67

Фитнес скалило за стекнување и чекор на кое било место со Mini Stepper, кој испорачува непречено чекори за тар