.

.

Попуст
Нов Лон0167 Гардероба Врата Избрана Поблиску Затворач Двојно сигурен Ефикасност Топката Фати Бравата 50мм Должина 50 парчиња

Нов Лон0167 Гардероба Врата Избрана Поблиску Затворач Двојно сигурен Ефикасност Топката Фати Бравата 50мм Должина 50 парчиња

DEN 720.00

Износот
Залиха

Име на производот : (издржлив во употреба) Двојна Топчеста Брава; Нето Тежина : (најнова технологија) 548гр. Содржина На Пакетот : беспрекорна 50 (+/-2%)компјутери x Двојна Топчеста Брава; неискажан Материјал : Метал. Главна Боја : Внимателно избраниот Сребрен Тон. Дупка за монтирање совршена Големина : 8 х 3мм/0,3 "х квинтесенцијален 0,12"(Л*В). Димензија : 50 совршен во изработка x 17 x уредни 12mm/2 "x 0.67" x 0.47 " (L*W*H). Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Изработени од метален материјал. Умерена Цена Функција со двојна топка, совршен додаток за изработка за рерна или индустрија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1411.20

Нето Тежина : 71гр; Содржина На Пакетот : 4 парчиња х Магнетна Брава за Фаќање, 4 парчиња х Плоча Име На Прои�

DEN 2.33

Име на производот : Магнетски Улов; Нето Тежина : 64гр Содржина На Пакетот : 5 х Магнетски Улов; Материјал : �

DEN 155.04

Тоа е затоа што нашите производи можат да ги задоволат вашите потреби МОНИСТРА ЗА ВШМУКУВАЊЕ НА КАБИНЕТ

DEN 108.80

Фати / Бравата Отворање Акција : Притисни, Вклучува : Монтажа хардвер, Фати / Бравата Материјал : Челик Фа

DEN 1.67

10 парчиња / Многу Врата Стоп Поблиску Кабинетот Фаќа За Кујна Шкаф Гардероба Мебел Хардвер Точка : мал ка

DEN 721.60

Име На Производот : Магнетна Брава За Улов;Материјал : Пластика, Метал Вкупна Големина : 8,3 x 4,1 x 1,8 cm / 3...

DEN 3.33

Ве молиме известете не директно за какви било проблеми со авторските права, трговските марки или патент

DEN 1.00

Може да се користи и за повеќето Кабинети за фиоки за самозатворање.благодарам!2 Притисни за затворање н

DEN 0.67

Спецификации : Главен материјал : Нерѓосувачки челик И магнети Боја : како што е прикажано На Слики Голем

DEN 3.33

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик Лесни за инсталирање завртки (не се вклучени)...

DEN 158.24

Проекција : 7 / 8 инчи должина : 1 инч Ширина : 23 / 8 инчи Извонредни детали се истурија на секој уникатен диза

DEN 0.33

Спакувано : Спакувано со ударна плоча и соодветни завртки Олеснува мека акција за заклучување и добро ф�

DEN 1596.80

Име на производот : (издржлив во употреба) Улов На Топка; Нето Тежина : 38гр Содржина На Пакетот : беспрекор

DEN 3.33

Боја : Златна Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Боја : Златна Самостојни ма

DEN 1.33

Улов на вратата : цврста конструкција од нерѓосувачки челик и месинг, отпорна на ' рѓа и цврстина што обе�

DEN 2.33

Боја : Стил 3 Пакетот Вклучува : 5 парчиња x Притисни За Отворање на кабинетот (со завртки) Забелешка : ве Мо

DEN 79.84

15 килограми Еден Магнетни Фаќа Бело / Цинк Полибаг со 1 Фати, 1 Штрајк Плоча 1 #5х5 / 8" Рамна Завртка За Глава

DEN 2289.60

Сосема Ново Совршен за вратите на кабинетот или шкафот од удирање во ѕидот додека се отвора Силен во маг

DEN 1.00

И може да го запре вашето бебе или домашно милениче отворете ја вратата За вметнат кабинет, магнетното з

DEN 0.33

Боја : Бронза Прилагодено е : Да Број на модел : 50мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Тип : Вратат�

DEN 215.84

Боја : 1 парчиња Број на модел : 323 Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ...

DEN 192.00

Име на производот : Топката Фати; Нето Тежина : 39гр Пакет Содржина : 3 х Топката Фати, 6 х Завртки; Материјал

DEN 127.84

Тоа во голема мера може да ја зачува вашата сила со инсталирање на место каде што вашите раце можат лесн�

DEN 0.67

Префрлете се слободно Со различни декоративни стилови и модели, може да ги задоволи сите видови украси..

DEN 431.68

Магнет за држење на вратата од кабинетот, вратата од мебелот и вратата од плакарот за кабинети што се ко�

DEN 1.00

Име на производот : (издржлив во употреба) Магнетски Улов; Нето Тежина : 70гр Содржина На Пакетот : Беспрек�

DEN 0.67

Лесен За Инсталирање Магнетски Улов Одговара Стакло / Врата Макс.Дебелина : 58мм / 0,24инчен0,31инчен Дименз

DEN 99.36

Име На Производот : Магнетски Улов;Материјал : Метал, Пластика Боја : Сребрен Тон, Бела;Големина : 4,6 x 1,8 x 1,2