.

.

Попуст
Нови P21S Карнуба Восок 6.2 мл

Нови P21S Карнуба Восок 6.2 мл

DEN 3.00

Износот
Залиха

100% Карнауба Восок. Обезбедува одличен сјај, зголемена длабочина и заштита. Абразивни бесплатни и дизајнирани за сите бои. P21 S 100% Карнауба е восок кој е претежно направен Од Восок Карнауба. Другите производители користат секундарни восоци како Што е Восокот ОД Пчели, но П21 одлучи да го задржи овој восок едноставен и чист. Овој восок е еден од најлесните восоци што некогаш сум ги нанел и отстранил. Обезбедува одличен сјај и зголемена длабочина и заштита во споредба со Восокот P21s Concours. Ако сакате нешто едноставно, ефикасно и не премногу скапо, P21 S 100% е производ за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 463.20

Лесна Апликација Во Еден Чекор Сјае и Создава Долготраен Ултра Црн, Сјаен "Влажен Изглед" Уникатната Фор

DEN 319.84

Течниот Восок сонакс Со Хибридна Технологија За Заштита на Мрежата комбинира специјални органски и нео

DEN 3.00

Пластични Делови Кристално Обложување : Му Дава на вашиот необоен надворешен украс и пластика "како нов"

DEN 3.00

Чистиот КАПУТ SC1 Со висок сјај е специјално формулиран за индустријата Powersports SC1 палта пластика, фибергл�

DEN 1.33

Новиот Манипулатор на Главата на креветот Мат Восок За Коса со долготрајна, цврста формулација на држењ

DEN 648.00

Со нетрпение го очекуваме вашето купување, ви даваме совршено искуство Совршено пакување, совршена лог�

DEN 1409.60

Ф11про е незапалив и може да издржи висока топлина Ф11про е незапалив и може да издржи висока топлина Крпи

DEN 0.33

Ако не сте задоволни, кажете ни & ние ќе сториме се што можеме за да го направиме тоа право! Кажете збогум

DEN 3.00

Симониз Сигурен Деталер За Автоматско Прскање Со Сјај 24 Унца Шише Професионална Магла и Заштита Од Воз�

DEN 3.33

Избришете рамномерно со крпа или сунѓер додека површината не стане светла и мазна ?●Безводно Перење●с�