.

.

Попуст
Нуанчу 4 Парчиња Држач За Визит Картичка Стп Кожа И Футроли За Картички Од Нерѓосувачки Челик Елегантна Тенка Визит Картичка Паричник Џеб Име Картичка Држач За Кре?

Нуанчу 4 Парчиња Држач За Визит Картичка Стп Кожа И Футроли За Картички Од Нерѓосувачки Челик Елегантна Тенка Визит Картичка

DEN 0.33

Износот
Залиха

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визит-картички во 4 различни бои, богати со боја и доволни во количина лесно може да ги задоволат вашите потреби за секојдневна употреба и складирање картички, можете да ги користите на различни места. Широка Примена : преносливиот држач за визит-картички не само што може да држи картички со име, туку и да држи кредитни картички, возачки дозволи, промени и многу повеќе, исто така можете да го земете кога сте во патување, чувајте ги вашите картички безбедни. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Покажете Ја Вашата Професионалност : организаторот на визит-картичката е квалификуван и практичен, можете да го користите на изложбата, преговорите, повеќепартиската соработка, канцеларијата, ресторанот и многу повеќе, покажете ја својата професија и елеганција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 95.84

Редовните стебла се во должина од 12" Редовните стебла се со дијаметар од 6 мм Завртете се во која било фор

DEN 787.20

Не е под влијание на микроорганизми и лесно се чисти Комплетот за чистење тоалет е затворен дизајн на дн

DEN 3.00

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со крпа Големина : 8х8ин / 20, 5х20

DEN 1.67

Сигурен материјал : нашите украси за лакови Од Новогодишна елка се изработени од 3 различни ширини на ма�

DEN 127.84

Ткаенина погодна за кожата, еластична, лесна и дише, мека и удобна Ткаенина : женските фустани се направе

DEN 3007.84

Спецификација : 1 Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за �

DEN 574.88

20 ft 8 ga мат зелена кабел за напојување, 3 ft 8 ga мат црна земја кабел Макси држач за осигурувачи + 50А осигурув

DEN 371.20

Заштитник На Екранот Ве молиме контактирајте го телекомуникацискиот оператор за да се осигурате дека ф

DEN 3.33

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни

DEN 201.44

Компатибилен Со Швина10 А15 А20 А25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 222 223 226 227П 230 231 240 270 418 420 428 43