.

.

Попуст
Nuobesty Еднорог Кекси Стојат 3 Нивоа Мини Торта Дисплеј Решетката Десерт Дисплеј Кула Деца Роденден Декор За Бебе Туш Еднорог Тема Партија

Nuobesty Еднорог Кекси Стојат 3 Нивоа Мини Торта Дисплеј Решетката Десерт Дисплеј Кула Деца Роденден Декор За Бебе Туш Еднорог

DEN 201.12

Износот
Залиха

Штандот за торта е изработен од висококвалитетни материјали, безбеден, издржлив и квалитетен. Совршен за прикажување кекси, десерти, колачиња, овошје, бонбони, чоколадо, колачи и закуски. Многу е погодно дали се користи за хотелска маса и складирање закуски или за семејниот попладневен приказ за ужина од чај. Разумниот дизајн овозможува да се постават повеќе закуски, што е многу практично. Повеќеслојната карактеристика го прави добра помош за прикажување и складирање на разни закуски. Опис Сакате да ги покажете вашите кекси и овошје на елегантен начин? Овој проект е дефинитивно добар избор. Решетката за прикажување на три ката за безбедна употреба. Доволно е голема за да собере многу храна. Елегантно и дарежливо моделирање, погодно за роденден, свадба, чајна забава и декорација на други прилики.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : Хартија.- Големина : Околу 29, 60Х29, 60Х30, 00см/ 11, 63Х11, 63Х11, 79инч.-Штандот за торта е изработен од висококвалитетни материјали, безбеден, издржлив и квалитетен.- Совршен за прикажување кекси, десерти, колачиња, овошје, бонбони, чоколадо, колачи и закуски.- Повеќеслојната карактеристика ја прави добра помош за прикажување и складирање на разни закуски.- Многу е погодно дали се користи за хотелска маса и складирање закуски или за семејниот попладневен приказ за ужина од чај.- Разумниот дизајн овозможува да се постават повеќе закуски, што е многу практично.Пакет, Вклучувајќи 1 х торта решетката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 591.84

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 0.33

*Материјал за храна : безбеден пластичен материјал за заштита на животната средина, безбеден и еднократ�

DEN 0.33

€Лесно За Склопување Q : овој држач за сервирање на нивоа е лесен за склопување и расклопување за склади�

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 3.33

Ставете го горниот плех и затегнете ја рамката за поддршка со срце потребни се само неколку минути за да

DEN 591.84

Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна ✿Прилагодена Услуга можеме да

DEN 607.84

Потрајни и побезбедни од акрилните штандови за кекси 24 часовна посветена поддршка за корисници на епош�

DEN 591.84

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 1.00

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 591.84

Погодно за чување и носење Спецификации : Големина од 3 Нивоа : 8,2 инчи, 9,6 инчи, 10,4 инчи (21 см, 24 см, 27 см) Вис�

DEN 623.84

Бојата е малку поинаква во зависност од екранот на компјутерот.Ве молиме, проверете дали сте ја сфатиле

DEN 623.68

●Лесен За Склопување И Расклопување : Златните плехови за торта за Печатење Се цврсти и стабилни со пов�

DEN 591.84

✿КарактеристикиСекој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење Средниот столб е изработен од м

DEN 1.67

исплакнете со вода и оставете да се исуши пред употреба може повторно да се употреби не користете тврди

DEN 1.67

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 591.84

Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме кажете ни, ние ќе ви се вратиме во ро

DEN 2.00

1 парчиња Керамички Дисплеј За Торта Држач За Торта Држач За Торта Додаток За Десерт Десерт Складирање П