.

.

Попуст
ЈНВ Слика 8 Ремени За Зглоб за Силен Човек Кревање Тежина Оска Мртво Кревање

ЈНВ Слика 8 Ремени За Зглоб за Силен Човек Кревање Тежина Оска Мртво Кревање

DEN 191.84

Износот
Залиха

Екстра Големи Ремени За Подигнување Со Големина од 80 см (Оска). Ултра Тешка Супер Тешка Слика 8 Дизајн Од Силни Луѓе за Силни Луѓе. Јнв слика 8 ремените за кревање тегови се направени од памук со висока денура дополнителна потпора за зглоб со неопренови. Ремените за кревање тегови ви овозможуваат да продолжите со силата на тренингот кога заморот и стисокот почнуваат да предизвикуваат неуспешни сетови. Наменет за мртво кревање На Оската На Силен Човек, но погоден и за мртво кревање мрена, редови со мрена, брада, повлекувања и кревање раменици. Само додадете пресврт или два за да одговараат на шипки со помал дијаметар. Јнв слика 8 ремените за кревање тегови се направени од памук со висока денура дополнителна потпора за зглоб со неопренови. Ремените за кревање тегови ви овозможуваат да продолжите со силата на тренингот кога заморот и стисокот почнуваат да предизвикуваат неуспешни сетови. Нашите ремени со оски со слика 8 се наменети за мртво кревање На Оската На Силниот Човек, но исто така погодни за редови со мрена, брадата, повлекувања и кревање раменици.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Пакетот вклучува : 1* фитнес белешки : 1 Изработен од кожа, овој издржлив материјал може да издржи тешка уп

DEN 313.44

* ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН за ГЛАВА користи Целосна прилагодлива лента за глава со затворање на кука и јамка...

DEN 1.00

Од причини за фотографирање, ве молиме дозволете мали разлики во боитепакет Вклучени : 1 Еез Поддршка За

DEN 447.84

Прогресивно Преоптоварување Носете поголема тежина за значително да ја зголемите брзината и капацитет

DEN 3.33

Овци Кожен Ремен и Месинг 2мм.Увезени Повлечете го затворањето Само Суво Чисто СОСЕМА НОВ НВА ТЕЛЕВИЗИЈ�

DEN 3.33

● Водоотпорна Меморија, Флексибилно, Издржливо Јадро Од Пена Со Затворени Ќелии одговара на телото за м

DEN 2.33

Обука За Сила Обука За Сила Нашиот Модел Појас За Подигнување Од 2004 година ги содржи нашите 3 патенти вкл

DEN 799.84

Вежби со Појас За Натопи За Кревање Тегови; овој пондериран појас за натопи главно се користи за три осн�

DEN 3.00

СКРШЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДОМАШНИ ТРЕНИНЗИ : вашите personal цели за фитнес тренинг може да се постигнат додека го ш�

DEN 1108.80

Должина на пакетот : 99,568 см Ширина на пакетот : 10,16 см Висина на пакетот : 2,54 см Тип на производ : СПОРТСКИ П

DEN 436.80

Кожен појас за кревање Удобна поддршка Мала големина Кожен појас за подигнување^Удобна поддршка^Мала г�

DEN 0.67

Сосема Нов појас За кревање Тежина со силна густа подлога од пена и облога од кожа од велур Достапно во 6"

DEN 235.20

За разликата во бојата : поради фактори како што се амбиенталната светлина и дисплејот, бојата на сликат

DEN 212.80

БЕЗБЕДНО ние користиме лесен за прилагодување систем за брзо заклучување за да се осигураме дека ремен�

DEN 0.33

Тоа ви помага да останете стабилни Појасот за Кревање е неопходен кога сакате да кревате големи тежини,

DEN 340.64

Јачина : Слаба Големина : Обем : 27,6 х 3,9 инчи (70 х Вклучува инструкции за обука 3 различни јаки страни за осн

DEN 1014.40

Овој појас за кревање тегови ќе ви обезбеди најголема количина поддршка за грбот додека го одржувате др

DEN 0.67

ПРИНЦИП НА РАБОТА : дизајн На линија Со Двоен ред со силно шиење, мазна и рамномерна линија, извршете одр�

DEN 403.04

Ако помеѓу две големини, ве молиме изберете една големина помала.●Спецификација на ременот за кревање �

DEN 3.00

Појасот за тежина е дизајниран да биде мек, еластичен и флексибилен, спречувајќи оштетување на кожата о�

DEN 959.84

Мазни закосени внатрешни рабови за подобрена удобност и полесен прекин во периодот Мазни закосени внат

DEN 3.33

Материјал : СТП Обука За Фитнес За кревање тегови Ширина : 11,5 см Тип : Појас 100% сосема ново Појас За кревањ

DEN 351.84

Овој појас за кревање тегови помага да се осигурате дека одржувате рамнотежа и стабилност во текот на и�

DEN 862.40

●Издржлива,Издржлива кожа обезбедува одлична поддршка за вашите основни мускули за време на кревање т�

DEN 0.33

4.5 " пена појас за вежбање за кревање тегови ги стабилизира мускулите на јадрото и го поддржува долниот д