.

.

Попуст
О ' Нил Мокри Костуми Девојки Премиум Кожи Долг Ракав Осип Стража

О ' Нил Мокри Костуми Девојки Премиум Кожи Долг Ракав Осип Стража

DEN 1.67

Износот
Залиха

92% Најлон, 8% Спандекс. Увезени. Најлон поставата. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Фондацијата За Рак На кожата Препорачува Производ; UPF 50+ Ултравиолетова Заштита. Совршен За Сурфање, Пливање, Спортови Со Веслање, Пловење Со Брод И Денови На Плажа. Минимално Поставување На Цвест За Максимална Заштита Од Осип. Премиум 6оз Полиестер/Спандекс Вклучува 4-Насочни Истегнување и Брзи Суви Својства. Вклопување На Перформансите : Цврстите Слоеви Што Одговараат На Формата Се Вклопуваат Како Втора Кожа. Премиум Кожи 50+ U. P. F. е врв во квалитетот, заштитата од сонце што може да се носи. Placономското поставување на шевовите, 4-насочните својства на истегнување и брзо сушење обезбедуваат исклучително меко чувство и удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 49.44

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Облеката е изработена од полиамид, чипка и материјал од с�

DEN 1.67

Womenените Смешна графичка кошула за зајак / јајца Смешна графичка маица за велигденски зајаче прави да из

DEN 948.80

Материјалот што дише и се суши брзо, дозволувајќи му на воздухот да тече низ ткаенината...

DEN 0.67

Затворање на копчето Бидете храбри и провокативни Остануваат гроздобер, но никогаш конвенционални...

DEN 89.44

Полиестер, спандекс Unitard е изработен од полиестер и спандекс материјал, миење на рацете Табела со големи

DEN 536.00

Повлечете го затворањето Машинско Перење Микрофибер основен резервоар трико со предна нотка...

DEN 79.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, памук Повлечете го затв

DEN 2.00

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Јуниори маички сончогледни цветни графички врвови маици за тинејџе

DEN 148.64

Бронзинг крпа Еластично затворање Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала �

DEN 127.84

Тинејџерки Високо Исечени Панталони Со Права Нога Цветни Графички Панталони За Жени Ленен Салон Летни �

DEN 540.80

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Резервоарите се изработени од полиестер и с�

DEN 251.04

Полиестер+Најлон+Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Се Потсмеваат На Врато

DEN 3.00

80% полиестер, 20% бронзинг крпа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалите

DEN 1.67

20% Полиестер, 40% Плеуче, 40% Мрежа Повлечете го затворањето Миење Раце Само Трико е изработен од полиестер,