.

.

Попуст
Облека SJYDQ со огледало за фризерски кабинет салон за кабинет 1 врата 2 фиоки 3 полици со нозе шминка за шминка

Облека SJYDQ со огледало за фризерски кабинет салон за кабинет 1 врата 2 фиоки 3 полици со нозе шминка за шминка

DEN 1547.20

Износот
Залиха

36 "Терминус димензии : 43. Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Големина : 32,9 "x39" 2 фиоки : (12,6 "L x13" W x 5. Со класична црна завршница, овој производ ќе одговара на скоро секој салон. Забележете дека единицата е прикачена на wallидот за стабилност. Станицата има 3 полици за складирање, среден кабинет со 2 фиоки и голем основен кабинет. Обезбедува голем капацитет додека ефикасно ослободува простор за друг мебел или патеки на салонот.4 "H) 3 Топ полици : Внатре : 6,1" L X11 "W x 13" H; Целокупни димензии : 7 "L X11" W X 39 "H3 Zinc легура метален прстен : 2,36" x2. Еден од фиоките е заклучен за да обезбеди безбедно складирање за вашите скапоцености. Забележете дека единицата е прикачена на Wallид за стабилност. Дизајн на метален прстен од легура на цинк. Откако ќе најдете неколку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики и контактирајте не. Изработено од табла со честички и материјал од легура на метал цинк, може да се користи долго време, лесен за грижа и лесен за чистење. Станицата има 3 полици за складирање, среден кабинет со 2 фиоки и голем основен кабинет. Направено од табла со честички и материјал од легура на метал цинк, може да се користи долго време, лесно да се грижи и лесен за чистење.9 "H и 21,5" L x13 "W x 5. Инсталирајте го производот според инструментот.Со класична црна завршница, овој производ ќе одговара на скоро секој салон. Станицата со изобилство на простор за складирање е идеална за професионална употреба во салон за убавина или коса, салон за коса, салон за коса, салон за коса, за коса, салон за коса, коса, салон за коса, коса, за коса, салон за коса, за коса, за коса, салон за коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, за коса, во салон за убавина или коса, за коса, салон за убавина или коса, или како домашна суета и повеќе.

Декларираните карактеристики

color:
White
Material:
Particleboard and Zinc Alloy Metal
Mirror Size:
32.9x39
2 Drawers:
(12.6L x13W x 5.9H and 21.5L x13W x 5.9H, smaller lockable)
Bottom 1 Cabinet:
(13L x 11W x 22.4H)
3 Top Shelves:
Inside
3 Zinc Alloy Metal Ring:
2.36x2.36
Terminus Dimensions:
43.3W x 70H x 13D
Weight:
110 lbs/50 kg
The package includes:
1 x Hair Styling Station:
1 x Manual:
1 x Mirror:
notes:
After receipt, please confirm the product according to the instructions on the list. After you find a few pieces, please provide relevant pictures and contact us. We will deal with it promptly.:
Install the product according to the instru :
Поврзани производи
DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б