.

.

Попуст
Облик на излез на очите Бредс 12/pkg-фелин-QBRD2-112

Облик на излез на очите Бредс 12/pkg-фелин-QBRD2-112

DEN 143.20

Износот
Залиха

Овие разновидни Brads од излезот на Eyelet се одлични за страници за белешки или како брзо разубавување на картички. За да ги примените Brads, okeиркајте ги Бред Пронгс преку вашите проекти. Превртете го Бред и свиткајте ги подните. Не се потребни алатки за да се применат Brads на вашите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 108.48

Материјал : месинг Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD...

DEN 3.00

Усвојувајте врвни процеси на производство, одличен квалитет и секој кристален Rhinestone е прекрасен и одли�

DEN 116.48

Материјал : месинг Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Тежина : 14g Г�

DEN 177.60

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : Сребрен тон...

DEN 1568.00

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 200 (+ / 2%) ПЦС X Paper Brad Главна боја : бронзен тон...

DEN 521.60

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD Главна боја : Сребрен тон...

DEN 143.84

CH16328 CH16328 Додадете уникатни украси на честитки, страници за книги за книги, мешани медиуми и сите ваши за�

DEN 1536.00

Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) ПЦС X Партија Бред Главна боја : бронзен тон

DEN 112.00

Занаетчиски материјали Персонализирајте ги вашите секојдневни проекти за калапи Работи одлично со маш

DEN 0.67

Зацврстувачите со тркалезна глава можат лесно да се туркаат во хартијата без многу напор Прицврстувачи