.

.

Попуст
Очила Клип За Штитник За Сонце Очила За Монтирање Очила За Сонце Држачи За Дијаманти Со Сјај На Картички Во Мракот

Очила Клип За Штитник За Сонце Очила За Монтирање Очила За Сонце Држачи За Дијаманти Со Сјај На Картички Во Мракот

DEN 993.60

Износот
Залиха

100% пластика. Увезени. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара На сите Очила и Очила за Сонце, Особено На Подебелите. НЕМА ШТЕТА НА ОЧИЛАТА и ШТИТНИКОТ за СОНЦЕ : Мекиот Материјал Не Им Штети На Рацете На Очилата исто така погоден за картички, држач за билетикомпатибилност : Одговара на сите очила и очила за сонце, особено подебели ones.NO ЕФЕКТ ЗА ПРЕГЛЕДУВАЊЕ : Безбедно се прицврстува на штитникот за сонце, не го попречувајте возачот view.NO ШТЕТА НА ОЧИЛАТА и ШТИТНИКОТ за СОНЦЕ : Мекиот материјал не им штети на рацете на очилата и очилата за сонце. Клипот е рамен и малку широк, не остануваат траги за штитникот за сонце.Материјал : Апскреативниот дизајн е многу привлечен за вашите деца, интересен и уникатен.1 х Држач За Очила За Сонцесостојба : и одличен квалитет.Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи долго време.ФЛЕКСИБИЛЕН : може да ротира 180 - што ви овозможува прилагодете ги очилата вертикално или хоризонтално.Големина : околу : 6, 8х2, 5х 4см/2, 68х0, 94х1, 18ин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3136.00

Увезени Пластична рамка Стаклена леќа Поларизирани Огледало Слој слој Ширина на објективот : 62 милимет�

DEN 1096.00

Метална рамка Пластична леќа НеПоларизирани Огледало Слој слој Ширина на објективот : 64 милиметри Мост

DEN 2.00

Ув Заштита слој слој Висина на објективот : 41 милиметри Рака : 138 милиметри Вклучена е торба за чистење и �

DEN 356.32

Изберете Боја На Објективот што Одговара на Вашите Потреби Одлични Подароци За Себе, Тато, Брат, Сопруг,

DEN 319.84

Увезени Боја на рамката : мат црна; Нијанса на леќи : темно сива Лесна, трајна најлонска рамка...

DEN 3664.00

Произведено во САД Пластична рамка Стаклена леќа Поларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективо

DEN 800.00

Увезени Пластична рамка Пластична леќа Поларизирани Огледало Слој слој Ширина на објективот : 58 милиме�

DEN 3.00

Увезени Пластична рамка Пластична леќа НеПоларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 3 инч�

DEN 3.33

Печатете ја етикетата за враќање на превозот Поларизирани Печатете ја етикетата за враќање на превозот

DEN 0.33

Пластична рамка композитна леќа Поларизирани Ширина на објективот : 56 милиметри Висина на објективот : 5

DEN 3.33

Увезени Пластична рамка Пластична леќа НеПоларизирани АнтиРефлектирачки слој слој Ширина на објектив�

DEN 2.00

Оукли го спојува прогресивниот дизајн со карактеристиките на наследството ВО ХСТН, родово неутрално оч