.

.

Попуст
OE Wheels LLC 20 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV93 20x8.5 Gloss Black W/Chrome тркала Goodyear LS2 гуми

OE Wheels LLC 20 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra Pre-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV93 20x8.5 Gloss

DEN 3.33

Износот
Залиха

Број на дел од производителот (MPN) : 9508772 - Број на холандер : 5661. Структурна доживотно, една година гаранција за завршување на лицето. Бесплатно монтирање и балансирање на овој сет.4. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен и инсталиран квалитет на OEM за квалитет. Ве молиме, не заборавајте да му порачате на продавачот со вашата година Make Model за да обезбедите точност на нарачката. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Fits : Chevy Silverado 1500 1999-2018, Savana 1500 2003-2014, Chevy Avalanche 1500 2002-2013, Sierra 1500 1999-2018, Chevy Tahoe 1995-2020, Chevy Blazer 1992-1994, Chevy Suburban 1500 1988-2020, Yukon 1992- 2020, Escalade 1999-2020, Chevy Express 1500 2003-2014, Chevy C2500 1988-2000. Подготовка е загарантирано само за акции опремени возила. Нема да одговара : Приградски C1500 1988-1999, Тахое 2 WD 1995-1999, Јукон 2 WD 1992-1999, Ескаладе Хибрид. Не одговара на возила опремени со надградени или сопирачки за перформанси, како што е Брембо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Дијамант АТВУТВ ланци се најдобри за одржување на ланецот на врвни длабоки капаци За 2 растојание на врс

DEN 2.67

Предлози : .Пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба...

DEN 1.33

Големина на тркалото : 18x8.5 Модел на куршуми : 5 : 112 Големина на родител : 57.1 Офсет : 45мм...

DEN 3869.92

3831 синџири на гуми за камиони, дебели вкрстени ланци од 9 / 32 (7,14мм) Вклучува алатки за камери и камери...

DEN 3869.92

3831 синџири на гуми за камиони, дебели вкрстени ланци од 9 / 32 (7,14мм) Вклучува алатки за камери и камери...

DEN 1.00

【Компатибилни модели】 : Компатибилен со Motorola Moto G 5 G (2022), не е компатибилен со Moto G 5 G (2020) или други уреди..

DEN 2.67

Димензиите специфични за апликацијата ја оптимизираат динамиката на возилото и расчистувањето на гуми

DEN 902.40

оваа ставка одговара на следниве апликации за возила : Компатибилен со Polaris Ace 2016 Compabtional со Polaris ACE 900 SP 2016 �

DEN 492.80

Големина на тркалото : 16x8.0 Модел на завртки : 5x100 / 5x114.3 Офсет : 15 Центар Боре : 73.1 Боја : Црна W / машинска усн�

DEN 3247.20

За 2 растојание на врски, се случуваат вкрстени ланци на секои 2 врски со страничен ланец Нашите е подебе�

DEN 3679.84

Едно парче тркало за дизајн Големина на тркалото : 20 ", Ширина на тркалото : 8,50", Офсет : 38мм, шема на завртк�

DEN 3.00

Синџирите на челични гуми од легура 10 B21 трае до 80% подолго од стандардниот челик Rockwell 56 За разлика од кон

DEN 379.20

Едно тркало Политика за враќање од 30 дена гаранција за враќање на парите.Едно парче тркало за дизајн...

DEN 8976.16

Избегнувајте употреба на остри објекти, суви тротоари или рамна земја.* Ние нудиме 24 часа услуга за клие�

DEN 3.00

4 ПАРЧИЊА РОТА ТРКАЛА & 4 КАПИ Рота тркала користи методи за тестирање кои се во согласност со строгите ба

DEN 3361.92

За разлика од конкурентите, нашите нето ланци се дебели челични и обложени цинк За 4 растојание на врски,

DEN 3.33

Синџирите за гуми на борба, изработени од челик 10 B21, трае до 83% подолг од стандардниот челик Rockwell 53...

DEN 3.00

Второ, изберете го синџирот на снег според големината на гумата Трето, ограничете ја брзината на патува�

DEN 771.20

Број на дел од производителот (MPN) : 9511206 Структурен живот, една година гаранција за завршување на лицето..

DEN 2.33

Исклучителен изглед без надуена цена Некомпромитирани стандарди за квалитет со напредна технологија з

DEN 4536.64

Подлезливо возење против ланци во стил на скалила За 4 растојание на врски, вкрстените ланци се случуваа

DEN 1639.04

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае