.

.

Попуст
ОКЦИ КИАРИ МАНИ И Womenенски читања за читање TR90 правоаголник 0 1.0 1.5 2 2.5 3 3.5 4.0 5.0 6.0

ОКЦИ КИАРИ МАНИ И Womenенски читања за читање TR90 правоаголник 0 1.0 1.5 2 2.5 3 3.5 4.0 5.0 6.0

DEN 319.20

Износот
Залиха

Избрани бои : Ние сакаме да понудиме совршена комбинација на функционалност и стил, затоа избираме 4 бои (црна, сива, деми, зелена деми). Избрани бои : Ние сакаме да понудиме совршена комбинација на функционалност и стил, затоа избираме 4 бои (црна, сива, деми, зелена деми). Белешка : Заштитниот филм е прикачен на секој леќа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

ПРИКАЗИТЕ НА КНИГИ ПОТТИКНУВААТ ЧИТАЊЕ : кога книгите се прикажуваат со видлива насловна графика, тогаш

DEN 1.67

Увезени Преклопете затворање Метална рамка Акрилна леќа Неполаризирано Висока Енергија Видливи слој с

DEN 287.84

АРМ : 130 милиметри Антирефлексивна обвивка за обложување Ние се стремиме да создадеме очила кои се долго

DEN 2.33

Горниот дел е зголемување на половина моќност за одење, шопинг и така натаму Погоден за различни типови

DEN 489.60

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА РАМКА● : рамката на читателите НА ЛУР е изработена од висококвалитетен компјутер и �

DEN 203.84

Увезени Пластична рамка Пластични леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење...

DEN 2.67

●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 3,00 и 3 пакувања п�

DEN 479.84

Увезени Пластична рамка Акрилни леќи Неполаризирана УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 50 ми

DEN 131.20

Пластична рамка Пластични леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 52 милиметри Стилски правоаголен дизајн..

DEN 223.84

Пластични леќи АРМ : 144 милиметри Мост : 27 милиметри Тоа е прекрасен подарок за пријателите и семејството

DEN 1486.40

Додека неколку благи сапуни не им штетат на леќите, денешните дополнителни сапуни за сила се доволно мо�

DEN 0.67

Чекор 1 : Ставете ги сините очила за светло на картичката за тестирање на сина светлина Чекор 2 : Користет�

DEN 3.00

Дали сакате да направите топли снимки? Оваа стакло од цитат е совршено за тоа, нема ризици од пукнатини! �

DEN 3.33

Не поларизирани Мост : 18 милиметри Подлога за обложување отпорна на гребење Поликарбонат леќи Визија со

DEN 79.84

Два пара стилски женски / машки / унисекс "Дизајнерски" стил очила за читање по фантастична цена! За внатр

DEN 3.33

Овие очила против сина светлина можат ефикасно да ја блокираат штетната сина светлина и УВ400 Материјало

DEN 1552.00

Пластична рамка Акрилни леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 2 инчи Висина на леќи : 1,1 инчи Мост : 0,6 инчи

DEN 1.00

Метална рамка Пластични леќи Неполаризирана Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита...

DEN 2.00

Пластична леќа Extraономски Дизајн : Дополнителни лесни акрилни рамки отпорни на гребење и против лизгање

DEN 383.84

Qules очила за читање мачки со пролетни шарки, висина На Рамката околу 1 3 / 4 инчи (45mm) Qules очила за читање мач�

DEN 3.33

Ќе ви се вратиме во секое време.Пхотохромни очила за сонце пхотохромни Очила за сонце леќите се јасни ко

DEN 0.67

Самостојна лупа со ротација од 360 степени, можете да се движите под кој било агол што сакате.Екстра голем

DEN 3.33

Пластична рамка Акрилни леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 50 милиметри АРМ : 13,7 сантиметри 【100% УВ заш�