.

.

Попуст
Океан Бриз Морски Додатоци Звучник Растојание ЗА Фузија SG-F652W-6.5 Звучници -.25 - Црн-Фс-СГ-Ф652В-650-25-БЛК

Океан Бриз Морски Додатоци Звучник Растојание ЗА Фузија SG-F652W-6.5 Звучници -.25 - Црн-Фс-СГ-Ф652В-650-25-БЛК

DEN 228.00

Износот
Залиха

Додатоци За Забава. ВОЗИЛА И ДЕЛОВИ > ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОЗИЛА > ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОДНИ ЛЕТАЛА. Додатоци За Забава. ВОЗИЛА И ДЕЛОВИ > ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОЗИЛА > ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОДНИ ЛЕТАЛА. Звучник Растојание ЗА ФУЗИЈА SG-F652 W-6.5 " Звучници -.25 " - Блекдом немате доволно длабочина за да го инсталирате звучникот/сабвуферот? Проблемот е решен овие прстени за растојание ви го даваат тој дополнителен простор потребен за монтирање на звучникот/сабвуферот.Спецификации : Дебелина -.25",Раб - 1/16" Круг, Надворешен Дијаметар-7,88" или 200 мм, Дијаметар На Дупката За Завртки-6,13" или 156 мм, Дијаметар На Дупката за Монтирање - 5,35" или 136 мм, Компатибилен со : SG-F652 W,*Продаден како пар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Овозможува дополнително растојание на длабочина за инсталирање подлабоки звучници Пвц конструкцијата

DEN 319.20

Додатоци За Забава ВОЗИЛА И ДЕЛОВИ ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОЗИЛА ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ ЗА ВОДНИ ЛЕТАЛА...

DEN 1424.00

Ново Ново Море Куче дел #3363851 плоча На палубата Црна Мазна 8 Четвртина Вртење плочи со внатрешна јака се о

DEN 255.84

Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања! Ќе ви се вратиме што е можно поско

DEN 1759.84

Одговара на шини со 7 / 8 или 1 измерена ОД Изработени од Алуминиумски Спецификации од Морско одделение Ст

DEN 0.33

Опис : Контрола На Нивото На Сигналот На Звучникот БогенДалечински Управувајте Ја Јачината На Звукот Д�

DEN 3.33

За Бмв 2 Серија Ф45 Ф46 Гран Активен Турер 20152018, Х1 Ф48 2016 2017 2018 Материјали : Алуминиумска Легура Количина : 4 п

DEN 159.84

7 / 8 " длабоките адаптери не обезбедуваат проблеми со дозволата Ги користи постојните точки за монтирање

DEN 0.33

Заменете ја исечената радио жица во ВАШЕТО ТРАНСПОРТНО КОМБЕ ПОНТИЈАК 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 Жица темперамент �

DEN 140.64

1 / 4 " дебели адаптери не обезбедуваат проблеми со дозволата Ги користи постојните точки за монтирање на