.

.

Попуст
Oneflow новороденче бебе девојчиња Ден на в Valentубените облеки Loveубов срцева печатена кошула ромпер каросерија панталони панталони за новородени облеки

Oneflow новороденче бебе девојчиња Ден на в Valentубените облеки Loveубов срцева печатена кошула ромпер каросерија панталони

DEN 1524.80

Износот
Залиха

63 ромпер Должина : 16.14 половината : 15,75 Возраст : 0-6 месеци 80 биста : 19,69 ракав : 10. Само миење на рацете.69 Полеч : 18. Големина : Погодно е за 0-6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Само миење на рацете.20 Romper должина : 18,50 панталони Должина : 19.32 Возраст : 12-18 месеци 100 Биста : 21,26 ракав : 12. Големина : Погодно е за 0-6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Големина (см) 70 биста : 48 ракав : 25 ромпер должина : 41 панталони должина : 41 половината : 40 Возраст : 0-6 месеци 80 биста : 50 ракав : 27 ромпер должина : 43 панталони должина : 44 половината : 42 Возраст : 6- 12 месеци 90 биста : 52 ракав : 29 ромпер должина : 45 панталони должина : 47 половината : 44 Возраст : 12-18 месеци 100 Биста : 54 ракав : 31 ромпер должина : 47 панталони должина : 50 половината : 46 Возраст : 18-24 месеци Големина (инч) 70 биста : 18,90 ракав : 9,84 ромпер должина : 16. (1 инч = 2,54 см) 3. Затворање на привремено. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот. Благодарам. Мешавина од памук. Затворање на привремено. Ве молиме kindубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. Целосно од денот на вinesубените! Прилики : Мојата 1 -ви облека за Денот на в Valentубените е совршена за Денот на вinesубените, подарок за ден на в Valentубените, секојдневно носење, забава, костум, одмор, спиење, обичен, роденденски подарок, фотографирање, играчка облека, парк, бебе што доаѓа дома.11 Возраст : 18-24 месеци Пријателски совети 1. Материјал : Направено од висококвалитетна мешавина од памук, нема никаква штета на кожата на вашето бебе, супер пријателски за кожата, меко, удобно чувство. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи заради светлината и екранот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 1484.80

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење И предната страна и заднат

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 237.12

Широка примена Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�