.

.

Попуст
Операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, коалас еукалиптус шума

Операција капа буфан капа работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, коалас еукалиптус шума

DEN 558.40

Износот
Залиха

Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа.100% полиестер. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 260.80

Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хирур�

DEN 1.67

Капчето за чистење е супер затегнување што нема да ви даде главоболка Ова работно капаче ги прави вашит�

DEN 2.33

Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа Оваа работна капа е идеален производ за сите...

DEN 417.60

Прилагодливи и песни прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната ст

DEN 159.68

Стил : Унисекс Работна капа со лак за коса Страшен Материјал : Полиестерскиот материјал го натера капаче

DEN 134.24

Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа Тоа е најкласичното капаче за самовратоврска д�

DEN 134.24

Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие Машинска миење Можете

DEN 3.00

Дизајн на памук за џемпери не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ

DEN 1.67

Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради

DEN 198.24

Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат �

DEN 134.24

Дизајн на копчиња 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност Дизајн на па�