.

.

Попуст
Оригинален Xbox Безжичен Контролер Специјално Издание Прилагодено од DreamController Компатибилен Со Xbox One S/X, Xbox Series X/S &засилувач; Windows 10 Изработен Со Напредна Технологија З

Оригинален Xbox Безжичен Контролер Специјално Издание Прилагодено од DreamController Компатибилен Со Xbox One S/X, Xbox Series

DEN 1919.84

Износот
Залиха

Гордо Прилагодуваме Во Сад Оригинален Микро-Мек Xbox One/Series X/S Контролер користејќи Хидро-натопи Сликарство-тоа носи живот на вашиот редовен здодевен контролер. Боите никогаш не бледнеат, дури и ако често го користите долги часови, сето тоа благодарение на неговата Најнапредна технологија за хидро-натопи печатење. Овие Сопствени Xbox Серија X Контролори ќе додадете Цреша На Вашиот Декор Игри Соба. Овие Контролори доаѓаат со Сите Оригинални Додатоци и нивната нормална работа не е под влијание на сопственото печатење на нив. Бидејќи ова не се кожи, не треба да се грижите дали ќе се олупат по некое време или какви било брчки или меурчиња на површината. Ние веруваме дека не треба да се задоволиме со нормален, обичен здодевен контролер кога тие можат да имаат контролер кој е шарен, има одлични уметнички дела на неа, имаат меко чувство на допир и е многу забавно! Издвојте се меѓу сите ваши пријатели/стримери на гејмери со Овие Уникатни Дизајнирани Контролери Xbox One. Чувствувајте се сигурни дека ќе го купите Вашиот Нов безжичен Прилагоден Xbox Series X/S контролер бидејќи сите контролори рачно Се Проверуваат за квалитет од нашите внатрешни техничари во САД и Се Тестираат пред да се испорачаат. Сите Контролери се компатибилни Со Xbox One, Xbox One S/X, Xbox Series S/X И, компјутер Windows 10 уреди. Висококвалитетен и отпорен на абење и со вашиот омилен дизајн на карактери од двете страни, овие контролери вклучуваат сосема нова безжична врска која ви овозможува да се ослободите од кабелските линии за да уживате во одличен безжичен опсег!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 0.67

Доказ за дете на штекер : Направено од пластичен материјал, животна средина, издржлив Покрив за заштитни

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ; (Батер

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д