.

.

Попуст
Ориз Стаорец К-Чаша За Складирање Кафе Капсули Држач За Мешунки Рингишпил Капсула Дисплеј Складирање за к-чаша(54 парчиња-6 нивоа)

Ориз Стаорец К-Чаша За Складирање Кафе Капсули Држач За Мешунки Рингишпил Капсула Дисплеј Складирање за к-чаша(54 парчиња-6

DEN 319.84

Износот
Залиха

[Заштеда На Простор] Мини Големина : 16,93 "Висина*7,48" Ширина.Заштедете Време. Дизајнот Што Ви Се Допаѓа. Елегантен И Атрактивен Дизајн-Додадете модна смисла во вашиот дом. Дизајнот Што Ви Се Допаѓа. 54 ПАРЧИЊА ГОЛЕМИНА : 16,93 "Висина*7,48" Ширина.Држачот во цврста црна боја зафаќа многу малку простор за шалтер, дизајнот на заштеда на простор на ова складирање на мешунки за кафе е погоден за кујна или канцеларија, модерен дизајн како уметничко дело за украсување на вашиот дом или соба. [Што Сакате] Одлично за комплетирање на вашата станица за кафе или подарување на вашиот омилен љубител на кафе кој сака брзо и лесно утро.Држачот за вртелешки зазема помалку простор и обезбедува лесен пристап до мешунките за кафе. Заштедете Време. Обезбедете секојдневна погодност и држете се подалеку од проблеми во врска со организацијата на капсули. Заштеда На Простор. [54поди-6тие] Држи 45 Мешунки За Капсули к-чаша, ги одржува вашите капсули к-чаша уредно организирани, заштитени и достапни. Заштеда На Простор.Дното со гумениот дизајн ЕВА овозможува максимален контакт со земјата за отпорност на лизгање и одржување на к-Чашата стабилна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

ДИМЕНЗИИ : овој држач за капсули за коктели со должина од 16 инчи, ширина од 13,3 инчи и висина од 1,6 инчи,про�

DEN 3.33

# СОФИСТИЦИРАН, ЦВРСТ ДИЗАЈН : овој додаток за кафемат е изграден од недооценен мат црн челик кој се спро�

DEN 0.67

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОРОслободете го вашиот контра простор со монтирање на држачите за мешунки за кафе Капа�

DEN 212.48

Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Корпата За ЖелезоБоја : Црна корпа Материјал : држачи За железно �

DEN 367.84

Совршен За Домашна Канцеларија Или Хотел овој организатор на станица за кафе ги прави областите за усл�

DEN 2.00

Заштедете простор : Овој држач за организатор на рамно кафе, е дизајниран за уредно складирање и брз лес�

DEN 319.84

Изнаоѓање на вашиот совршен КЧаши супер лесно, помагајќи ви да го започнете денот на добра забелешка Шт�

DEN 2.67

ДРЖАЧ за ЧАШИ к овој држач е компатибилен со К Чаши и уредно ги држи капсулите К Чаши заедно Може да се в�

DEN 447.84

Елегантен и компактен : држачот за мешунки за кафе е висок 12,4 инчи и со дијаметар од 7 инчи...