.

.

Попуст
Париски Домашен Стил Иша-Бадем

Париски Домашен Стил Иша-Бадем

DEN 3.00

Износот
Залиха

НОВО! НАЈДОБРА ВЕШТАЧКА СВИЛЕНА ДРАПЕРИЈА ВО 15 БОИ-НАПРАВЕНА ВО ИНДИЈА. Нагласете го вашиот дом или спална соба со елегантна И стилска ДРАПЕРИЈА ОД ВЕШТАЧКА СВИЛА. Гордо произведено Во Индија. Достапно Во 15 бои Сосема Нови Завеси во Пакувањето! Посебни Карактеристики : - Вештачка Свила : отпорен На Пожар-100% Полиестер - Лагер : 100% Памук-Испреплетеност : 100% памук - Лесен за инсталирање - Пондерирани рабови за да ви обезбедат совршена Завеса. Важни Белешки : Одрекување Од Боја : Вистинските бои може да варираат. Ова се должи на фактот што секој компјутерски монитор има различна способност да прикажува бои и дека секој различно ги гледа овие бои. Се обидуваме да ги уредиме нашите фотографии за да ги прикажеме примероците што е можно повеќе слични на животот, но ве молиме разберете дека вистинската боја може малку да се разликува од вашиот монитор. Не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате точно ја прикажува вистинската боја на производот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1231.84

♡ Р За Романса Мека на допир и доволно густа, со иновативна технологија за тројно ткаење што помага ефик

DEN 0.33

Намалување на можностите Спецификација : материјал : Полиестер количина : 1 Панел (Не Еден Пар)...

DEN 895.84

Повод : Симпатична декорација за мебел за дома трендовски наменета за Деца, Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџе

DEN 1089.60

Совршен за вашата дневна соба спална соба за учење детска спална соба, филтрирање на светлина, изолациј�

DEN 2.67

Ние сме посветени да ја обезбедиме најдобрата услуга, доколку имате какви било прашања, слободно контак

DEN 1375.84

Чипка Пакетот Вклучува 1 Парче Проегирен Слој Прикачен На Панелот За Завеси За Затемнување, Бонус 1 Врат�

DEN 1.67

(Не Е Вклучена завеса прачка) Одлично за заштеда на енергија и ефикасност УПАТСТВА ЗА НЕГА : овие завеси �

DEN 639.84

Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавкат

DEN 823.20

100% Полиестер Текстура соба затемнување Еден Завеса Панел Упатства За Нега : Машинско Перење...

DEN 895.84

€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 96 L Инчи секој.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, н�

DEN 463.20

Метален гром за лизгање лесно и модерен изглед Ладно железо доколку е потребно Готови за да одговараат �