.

.

Попуст
ПБАТ ПЛА 4 Галон Бели Кеси За Отпадоци, 160 Брои, пченкарен скроб, Биоразградлива, Компостибилна Кеса За Ѓубре

ПБАТ ПЛА 4 Галон Бели Кеси За Отпадоци, 160 Брои, пченкарен скроб, Биоразградлива, Компостибилна Кеса За Ѓубре

DEN 319.84

Износот
Залиха

Екстра Дебела Постава (18 Микрони). Направено Од Вистински Пченкарен Скроб. 100% Биоразградлив-90 Дена. 100% Компостибилен. Биоразградлив Биобазиран Пластичен Материјал : ПБАТ (полибутилен адипат ко-терефталат) + ПЛА (полилактична киселина). CX 4-галон ѓубре торба ѓубре облоги : 20 Кеси По Ролна, Екстра Дебела Постава (18 Микрони) Еко-Пријателски Направени Од Пченка 100% Биоразградлив-90 Дена 100% Компостибилен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Единечна големина : 19"Х х 16"В, 0,44 мил дебелина Рамен врв, 25 кеси ролна, вкупно 9 ролни За еднократна употреб

DEN 2.67

Традиционално, пластичните кеси обично се запечатуваат на дното и не можат да се справат со поголема те�

DEN 1.33

Имаме големини од 2,6 галони и 4 галони, 5 ролни во секое пакување, вкупно 100 кеси за ѓубре, достапни во 4 бои

DEN 1.67

Активиран Јаглерод Филтер Пополнува Помага во апсорпција на непријатни мириси Дискретно се интегрира �

DEN 3.33

Овој вид материјал може да ги направи кесите за ѓубре посилни ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : оваа торба е дизајнирана

DEN 719.84

Совршено ВКЛОПУВАЊЕ облогите За прилагодено вклопување се прилагодени за совршено да одговараат на ед

DEN 649.60

?Самолепливи➫лепливи кеси за отпадоци за автомобили се држат многу добро, каде што сакате да се држите,

DEN 5179.36

[Безбедност и стабилност] лесен материјал од нерѓосувачки челик, супер носивост отпорен на ' рѓа, отпоре�

DEN 387.04

Истекување доказ ѕвезда печат Јадрени ролни Стил Име : 1.2 МИЛ (ек) Производител : Алуф Пластика Кеси За Ѓу�

DEN 1.67

Производ 2 : ОБЛОГИ ЗА ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕНашите облоги се прилагодени за совршено да одговараат на �

DEN 1452.80

Погодно за чистење и отстранување на ѓубрето Содржина на пакетот6 Ролни ОксоБиоразградливи Кеси За Ѓуб�

DEN 2.00

Применливо за трговски центри, продавници, хотели, домови, санитарни услови, училишта и паркови итн Бер�

DEN 710.24

Донесете ги кај вашето семејство Запечатување на долниот октагон , дисперзија, стабилна структура, добр

DEN 1.33

【●КОЛКУ ПОВЕЌЕ КУПУВАТЕТОЛКУ ПОВЕЌЕ ШТЕДИТЕ● : ние Сме професионален производител на кеси за ѓубре, т�

DEN 191.68

●Повеќенаменски Кеси За Отпадоци● : не Само торба за корпа за отпадоци за канцеларија, кујна, дневна со�