.

.

Попуст
Пенење Сапун Диспензерот Автоматски Инфрацрвен Сензор РАКА Мијалник USB Полнење Деца Спреј Дистрибутер 310ml

Пенење Сапун Диспензерот Автоматски Инфрацрвен Сензор РАКА Мијалник USB Полнење Деца Спреј Дистрибутер 310ml

DEN 1.67

Износот
Залиха

Овој диспензер за сапун ја прифаќа комбинацијата на технологија за индукција во близина на инфрацрвена инфрацрвена и пумпа за микро пена, со перформанси на исклучително брзо пенење. Поставки на две нивоа, разумен сооднос гас-течност (12 : 1), преку екранот за одвојување на ниво, пенењето е тродимензионално, нежно и без контакт, за да го направи миењето раце поздраво. Лесен дизајн на бионички лак со агол нагоре, повеќе во согласност со природната состојба на допир, обезбедувајќи им на корисниците висококвалитетно и елегантно искуство за миење раце. Долното течно шише прифаќа дизајн на течен сапун што може да се полни, корисниците можат да користат разни видови течен сапун. 310мл дизајн со голем капацитет за подолга употреба, нудејќи ви многу погодност. Функција : 1. Користи батерија на полнење, која може да ја наполни корисникот кога батеријата е слаба, избегнувајќи проблеми како што се замена на батеријата и расклопување на машината. Список на пакети : 1 x Диспензерот За Сапун1 x База1 x Кабел За Полнење1 x Англиски Рачна Забелешка : големината е рачно измерена, ве молиме дозволете мала разлика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 468.80

1 Кутија Содржи : 1Празна пумпа за пена шише со сапун и 2Пакети Сапун Во Прав Чекор 1 : Додадете 200мл (околу 78

DEN 3.00

НЕЖНАТА ФОРМУЛА е ph избалансирана и има навлажнувачки креми, безбедни за употреба секој ден...

DEN 318.40

МИНЕРАЛИ ОД ЧИСТО МРТВО МОРЕ кога се користи како течен сапун за раце нежно ја чисти без да ја исуши кож�

DEN 1.33

Бадемот богат со омекнувачи ги остава рацете луксузни на допир Слатко миризлива арома...

DEN 1.67

Одлично за домашно патување датира употреба функција : оние шишиња од сапунска пена опремени со копче в

DEN 0.67

Компанијата, основана во 1946 година, е со седиште Во Акрон, ох Санитарно ЗАПЕЧАТЕНО шише за полнење ЗА доз

DEN 984.00

1 галон со пумпа За федералните склопот на набавки Портокал цитрус мирис Земја на потекло : Сад...

DEN 591.20

Вреден Сапун со Мирис На Нане за зафатени раце Течен рачен сапун направен со етерични масла, алое вера, м

DEN 1.33

Без разлика дали потребата е за заштита од заварување во средина за изработка на челик, заштита на глава

DEN 184.64

Кремот се препорачува за нега на кожата на рацете кои бараат интензивна регенерација, изложени на негат

DEN 2.33

Антимикробниот сапун за лосион ги убива бактериите и го инхибира растот на бактериите на рацете...

DEN 214.88

Телото Работи Свеж Балсам Нежен Пенење Рака Сапун Шумска мешавина од шумски балсам, јасен еукалиптус, и�

DEN 852.80

Продадени како 1 Благ, чистач за раце од пена е сертифициран Со Зелена Заптивка и Еколого за да ги исполн�

DEN 239.84

Серија За Избор на течен крем сапун" лотус и Роза " од вивијан Греј 13,5 фл оз (400 мл) Произведено Во Германиј

DEN 2.00

Органски и растителни состојки погодни за животната средина ОСЛОБОДЕНИ ОД ГРУБИ ХЕМИКАЛИИ...

DEN 1.00

ИСЧИСТИ НАСЕКАДЕ! Бидете подготвени да ја тргнете нечистотијата од рацете дури и кога не можете да најд�

DEN 2.33

Само најквалитетните состојки што се лесни за читање се користат при подготовка на нашиот сапун Практи�

DEN 2629.44

"Земја На Потекло" (предмет на промена) : сад П п комбинација на благи, но ефективни сапуни кои ефикасно ја