.

.

Попуст
Пита со кал, Кафеава И Бела, 10 х 5 1/2 Сет За Одмор Со Лажица Со Монистра

Пита со кал, Кафеава И Бела, 10 х 5 1/2 Сет За Одмор Со Лажица Со Монистра

DEN 399.84

Износот
Залиха

2-парче во собата. Бело-измиена лажица од дрво од манго со монистра доаѓа со координативен одмор со лажица. Големина : лажица 10 1/2 "одмор 5 1/2 " х 5 1/2". 2-парче во собата. Бело-измиена лажица од дрво од манго со монистра доаѓа со координативен одмор со лажица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Елегантната закривена основа на рачката прави избалансирана да седи рамно на маси, без лулање наоколу з

DEN 1286.40

Овој симпатичен мултифункционален држач за лажица е исто така држач за капак за тенџере Држачот за лаж

DEN 0.33

Материјал : Порцелан Безбедна Машина За Миење Садови Увезени Поставете ги лажиците во овој прекрасен зи

DEN 2.33

Совршен за различни прибор што се користат за готвење или сервирање, овој разноврсен држач служи како е�

DEN 187.04

Производот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња лажица одмор со држач за капак, со доволна количина ќе ги задо�

DEN 3.33

Помалку кавга отколку користење хартиени крпи Интегрираниот Дизајн одговара на повеќе прибор, лажици, �

DEN 3.33

ИЗГРАДЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗА ХРАНА : Елегантен дизајн кој изгледа одлично во секоја кујна...

DEN 399.84

Ги одржува Вашите Работни Површини Уредни И Без Капе : суштински гаџет за готвење за секој домашен готва

DEN 148.64

●Изработен од висококвалитетен бамбус, со униформа текстура, природна убавина и издржливост, не е лесн�

DEN 1.67

●Издржлив Материјал : нашиот одмор со лажица е изработен од нерѓосувачки челик со дебел мерач, отпорен �

DEN 2.00

Додава боја на вашиот шалтер или шпорет или маса, па дури и на целата ваша куќа Користете го за одмор со л

DEN 191.84

ЧУВАЈТЕ ГИ РАБОТНИТЕ ПОВРШИНИ ЧИСТИ : честопати треба да ги оставите лажиците настрана додека правите к

DEN 220.64

[Повеќенаменски] овој држач за одмор на прибор е мултифункционален држач за кујнска шпатула, одмор со л�

DEN 2.00

●Гроздобер Дизајн}Оние кои бараат трендовски, рустикален изглед на фарма можат да го запрат нивното пр�

DEN 143.84

Чувајте ги шалтерите чисти и приборот организиран со Прибор За Одмор покрај Утрешната Кујна (Порано Вак

DEN 3.33

Овој симпатичен одмор со лажица има пондериран дизајн што го спречува неговото лизгање наоколу или пре�

DEN 2.00

Повеќекратна УПОТРЕБАзелена форма на кактус, садот ќе го подобри вашето готвење на најпрактичен начин,

DEN 0.33

?●Префериран Материјал ● подлогата За лажичка е изработена од силиконска изолациона подлога за кујнск

DEN 191.68

Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани Карактеристики : белата керамичка лажица леж�

DEN 319.20

Ние сакаме попрскување во малку забава и магија во сето она што го правиме и се надеваме дека и вие се чу�

DEN 1204.80

Керамичка Лажица За Одмор Стабилен Прибор За ОдморДржач За Лажица За Кујнски шалтер / Плоча / Шпорет...

DEN 159.84

Помалку неред, помалку стрес, среќна кујна Повисоките ѕидови спречуваат капење на шалтери и подови Држа

DEN 319.84

Удобна Перница Од Пена Направена Со мека перница од пена за да донесе удобност на вашата работна маса...

DEN 2.00

Елегантната крива и избалансираната основа на рачката на нашиот држач за шпатула ќе ги обезбедат вашит�

DEN 319.20

Зошто? Бидејќи секојдневните работи веќе не се досадни кога имате преслатки гаџети за истражување! Наши

DEN 223.20

Сјајната бела боја со црна дамка е безбедна за микробранова печка, безбедна за рерна (300 Ѓ) и безбедна за �

DEN 0.33

Висококвалитетен Голем Држач За Прибор : приборот за прибор е изработен од нерѓосувачки челик, кој е цвр

DEN 127.84

Дали сеуште сте вознемирени бидејќи нема место за ставање на кујнските алатки? Со одмор со Лажица На Уни

DEN 3.00

Овој силиконски кревач на капаци е модерен стил, како подарок за секој што сака да готви и може да биде и�