.

.

Попуст
Планински перки на браник на автомобили, 4 парчиња дифузер ајкула код за сплитер на автомобили, перки за сплитер на автомобили, надворешни меки гумени спојлери на т?

Планински перки на браник на автомобили, 4 парчиња дифузер ајкула код за сплитер на автомобили, перки за сплитер на автомобили,

DEN 79.84

Износот
Залиха

【Универзално вклопување】 : Направено од гумен материјал, тој е издржлив, погоден за сите автомобили.7" Боја : јаглеродно влакно, црна позиција на инсталација : Предниот пакет на браник вклучува : 4 парчиња предни браник Карактеристики : -Изработено од мека гума, не само што ја штити бојата на автомобилот, туку и Опфаќа гребнатини. Исчистете го автомобилот пред инсталацијата, проверете дали е сув. 【Намалете ја отпорноста на воздухот】 : перката за раздвојување на браникот може да го намали воздухот што влегува на дното од двете страни на автомобилот за да ја зголеми стабилноста на возилото, совршено го штити браникот на автомобилот, да избегнува гребнатини на автомобили, можете да го дадете како а Подарок на оние пријатели кои имаат автомобил, што ќе им донесе поинакво чувство на искуство. По инсталирањето на лентата за браник, таа ефикасно го спречува оштетувањето на заштитната ограда или камен на автомобилот, а исто така го подобрува оценката на автомобилот. -Наулирајте ја отпорноста на воздухот, зголемете ја стабилноста на возилото. 【Висок квалитет】 : Оваа предна браник е изработена од мек гумен материјал, има изглед на јаглеродни влакна и црн изглед од кој треба да се избере. Тоа е голема цврстина, отпорност на абење и отпорност на стареење, не е лесен за деформирање. На задниот дел од спојлерот има силна самолеплива лента, солза ја лепила и инсталирајте ја во вистинската позиција.【Висок квалитет】 : Оваа предна браник е изработена од мек гумен материјал, има изглед на јаглеродни влакна и црн изглед од кој треба да се избере. 【Универзално вклопување】 : Направено од гумен материјал, тој е издржлив, погоден за сите автомобили. Исчистете го автомобилот пред инсталацијата, проверете дали е сув.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 399.20 -80 %

Направен од највисок квалитет на материјал што обезбедува издржливост и перформанси Совршено за секој

DEN 0.33 -80 %

Име на производот : клипови / навртки / прицврстувач; Боја : црна; Погодна големина на дупката : 5мм / 0,20 "...

DEN 639.36 -80 %

Погодно за 20032009 Nissan 350 Z Материјал : Висококвалитетна ABS пластика (акрилонитрил бутадиен стирен) Боја : Не�