.

.

Попуст
Плетење Решетка За Коса Дрвен Држач За Коса Плетење Коса-Држач За Екстензии За Коса Разноврсна 72 Штипки Преклоплива Стоечка Решетка За Плетење 4 Тркала Стојат Реше?

Плетење Решетка За Коса Дрвен Држач За Коса Плетење Коса-Држач За Екстензии За Коса Разноврсна 72 Штипки Преклоплива Стоечка

DEN 3.33

Износот
Залиха

нашиот држач за решетка за коса со плетенка од дрво е опремен со четири висококвалитетни универзални тркала, што е погодно за да го поместите држачот за коса во студио или дома. ●Повеќенаменска употреба●Нашата дрвена решетка за коса за плетење не е погодна само за домашна употреба, туку може да се користи и во сите видови студија за коса и фризерски салони, со широк спектар на применливост и разновидна употреба решетка за коса за плетење. решетката за коса со плетенка ја одржува косата организирана цело време, заштедувајќи време и енергија и можете да им служите на повеќе гости со помалку време. Нема повеќе посегнување по фиксна позиција за да ја земете плетенката и да се движите наоколу, сега можете да ја следите позицијата на вашиот клиент и лесно да се движите наоколу!. Може да се движи насекаде.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

телесна тежина Достапни се дополнителни додатоци за шетачи како што се тркала и лизгалки...

DEN 0.33

Текстура На Косата : Бразилски Бран На Телото Ве молиме оставете ја пеглата за виткање да седи во вашата

DEN 2.33

Претходно истегната И претходно завиткана човечка екстензија На Коса за убави плетенки Бренд : МилаДо�

DEN 1.33

О : може да се користи за секојдневниот живот, облекување родителдете, брак, патување, фотографија, работ

DEN 2960.00

Продавница за продавачи дајун, 100% Кинеска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должи�

DEN 2.33

Тежина : 9095ГР / парче Тежина на косата : еден сноп е 9095гр Материјал за коса : висококвалитетни 100% снопови з

DEN 1019.20

Производ за коса : Два Пакет Боја #7Б / 613 Продолжување На Косата Со Плетена Коса, што може да направи полна

DEN 1816.00

Продавница за продавачи дајун, 100% Камбоџанска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена д�

DEN 2.67

Заштедете време и процес кога носите Брза испорака : Испорака од (ФБА), обично 13 работни дена испорака...

DEN 2.00

Карактеристика на опашката : оваа опашка е многу лесно да се вклопи во вашата коса И трансформирајте го �

DEN 1.67

Меѓутоа, за да бидат поконкурентни, тие продавачи мешаат протеински филаменти или животинска коса во вл

DEN 1.67

?Материјал ?100% Девствена Човечка Коса од млад Донатор, Целосно Усогласена Кутикула, Може да биде Обоена ,

DEN 3.33

●Вистинска Човечка Коса : ПРОДОЛЖУВАЊЕТО НА косата Е направено од 100% вистинска човечка коса Квалитет н�

DEN 943.84

Мека Коса Материјал : Целата Коса Е Направена од 105% Човечка Коса, можете Да Ја Рамните Железо / Обоена / За

DEN 111.84

Коса Со целосен Сјај Изработена Од Бразилска Коса Која Е Издржлива, Густа, Мека и Добро Се Вклопува Со Мн

DEN 1.67

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе! Вистинска реми човечка �

DEN 1.67

Директно зашијте, со клип, лепак или микро монистра.`+Надградба Реми Човечка Коса ЕкстензииПриродно Мек�

DEN 1360.00

100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина Нема хемиска Обработена, Необра�

DEN 833.60

Материјал : 100% Човечка Коса (Исечена од донатор на млада девојка) Висококвалитетна човечка коса : ниту ед

DEN 2.33

ЛЕСЕН ЗА УПРАВУВАЊЕ СОВРШЕН ЗА МЕШАЊЕ МЕКА И ИСТОЧНА ЗА ЧЕТКАЊЕ ТОПЛА ВОДА ВО СОБАТА...

DEN 1.33

Јас Го Врзав 34 Пати И Добро Се Држи, Воопшто не Беше Матно Ја Има Косата 2 Месеци и Сепак Изгледа Добро, Не�

DEN 2.67

Продавница за продавачи дајун, 100% Монголска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена дол�

DEN 2.67

●Материјал За коса Q : Виолетова Страст Пресврт На Косата 24 инчи е направен Со Висококвалитетни Ниски Те

DEN 1.67

+Кадрава Лента Во Екстензии за Коса 1 100% вистинска реми човечка коса, како мек допир како вашата коса Поп�

DEN 1047.84

Боби Шеф Синтетички Капчиња За Коса Плетенки Африкански Корени Колекција На Плетенки Микро Лоци 18 " 72 Ни

DEN 3.33

Чистиот Клип за Мода за коса е нашиот комплет за продолжување од 7 парчиња направен со Европска реми тек�