.

.

Попуст
Пмп Канцеларија Биро Организатор Ротирачки Пенкало Носителот Со Канцелариски Материјал Внатре, молив &засилувач; Четки Носителот Канцеларија Контејнер Кутија За

Пмп Канцеларија Биро Организатор Ротирачки Пенкало Носителот Со Канцелариски Материјал Внатре, молив &засилувач; Четки Носителот

DEN 1.33

Износот
Залиха

држете пенкала, моливи, ножици должина На Истегнување - 7,5 инчи. 30* Црна Хартија Клипови : Должина-1.1 во. 80* Пост-Тоа Белешки : 3.35 во*3.35 во, бело. Оваа бонбона за канцелариски материјал може да се ротира за 360 степени, 6 монистра, што ја прави тркалачката патека многу мазна (додека другите продавачи користат само 2 или 4 монистра).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Слит на капачињата за флексибилност за да се сместат во моливи со различна големина Погодни капачиња за

DEN 303.84

Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент Големина : 19x7 【100% задоволство од квалитетот】 : Нашиот слу�

DEN 3.00

Квалитетна Услуга : Ако имате какви било прашања со нашите Производи, нашиот тим за услуги по продажбата

DEN 3.33

Тоа е исклучително цврст држач за моливи Случајот е без моливи или пенкала за маркер прикажани на слика�

DEN 1.00

DIM ● ДИМЕНЗИИ€ 8.66 x 4.13 x 2.56 во (21.5*7*9cm) ✿●БОЈА● Сина / Жолта ✿€НАДГРАДЕН голем КАПАЦИТЕТ € кутија за моли

DEN 303.84

Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани

DEN 0.33

Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни.【Премиум квалитет】 : Овој случај с

DEN 0.33

1 Дизајн, лесен за носење 2 Мултибоја Опционален, слободен избор 3 Направено од пластичен материјал...

DEN 2.00

Малиот молив, го штити моливчето со јаболка и некои мали додатоци, вградените џебови од мрежа и еластичн

DEN 303.84

Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото Исто така, има еластични слотови в�

DEN 2.00

Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Совршен додаток за подмладување на вашето биро Еколошки материјал Изработен Од, безб

DEN 0.67

Широко користете : Оваа кутија со моливи е совршена за да се користи за училиште, канцеларија или дома за

DEN 0.67

Оваа кутија за пенкало усвојува уникатен дизајн на процеси, ретро и луксузен, издржлив и долг животен ве

DEN 323.20

Мултинамена : Рачната лента е лесна за носење Голем капацитет : Големина 8 Патентот дозволува да се отвор

DEN 851.20

Погоден за канцеларија, патување, пешачење, училиште и секојдневна употреба ●Торбичка со молив Со Цело�

DEN 2.67

Надворешната кожа кожа е исто така лесна за чистење, можете брзо да ги избришете со влажна крпа за да отс

DEN 3.33

5in Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали бе

DEN 303.84

5in Материјал : високо квалитетна кожна нето тежина : 65g структура на производот : двоен патент, еден главе�

DEN 116.00

Дното е зголемено и задебелено, стабилно и антилизгање, лесно се поставува Шуплив дизајн во средината,