.

.

Попуст
Подароци на Габриела чешки викторијански стил Декоративен слон стаклен парфем/масло/држач за шише со светла вода

Подароци на Габриела чешки викторијански стил Декоративен слон стаклен парфем/масло/држач за шише со светла вода

DEN 302.40

Износот
Залиха

Шише со парфеми во викторијански стил. Големина - 2 1/4 "(ч) x 1,5" (w). Погледнете преку зелено стакло во боја/ злато. Подарок боксер со налепница велејќи „рачно изработено во Чешка“. Направено во Чешка. Шише со парфеми во викторијански стил. Големина - 2 1/4 "(ч) x 1,5" (w). Погледнете преку зелено стакло во боја/ злато. Подарок боксер со налепница велејќи „рачно изработено во Чешка“. Направено во Чешка. Шишето со парфеми е историска реплика на традиционалниот стар модел направен пред векови. Одлично за украсување на вашата бања и чувајте го омилениот парфем или масло. Шишето е рачно изнесено во метални калапи, жици се изработуваат и залемени, камењата се исто така внимателно ставени на жици. Металните делови се изработени од путер, а потоа галвански злато или сребро позлатено. Конечна завршница е Патина, која додава ефект на „стариот“ изглед.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

Произведено од квалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси Ги заменува старите, истрошен�

DEN 2.00

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Најмногу се вклопуваат со една големина, обемот н�

DEN 608.00

63 '' Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Биста на Xlunder : 8387cm

DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 143.84

【Пакетот вклучува комбинирани брави од 4, 2 сребрени, 2 црни 【Материјал】 Телото за заклучување е израбо�

DEN 1524.80

63 ромпер Должина : 16.14 половината : 15,75 Возраст : 06 месеци 80 биста : 19,69 ракав : 10 Само миење на рацете.69 Полеч

DEN 1.67

Карактеристики на антизамор подни душеци за дома обезбедуваат целодневна удобност кога стоите подолг �

DEN 223.68

100% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Направете Америка Флорида тато капа за мажи Гроз

DEN 1.33

Кадифе Земја како етикетирана Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода Внатрешниот слој н

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 431.84

Повлекување на затворање Удобно, густо, пријатно и симпатично, овие гравчиња се одличен начин да ја задр

DEN 1.00

Умирајте машина за намалување со вграден систем за вшмукување, цврста и издржлива Работи добро со какви

DEN 3584.00

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 252.64

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�