.

.

Попуст
Полароид 2х3ʺ Премиум Цинк Фото Хартија Компатибилен Со Полароид Нане Камера, Предвремени/Предвремени Допир Инстант Печатење Камери &засилувач; Полароид Нане И Пош

Полароид 2х3ʺ Премиум Цинк Фото Хартија Компатибилен Со Полароид Нане Камера, Предвремени/Предвремени Допир Инстант Печатење

DEN 3.33

Износот
Залиха

Значи, кога се применува топлина сликите во целосна боја се појавуваат како магија на хартијата. Искусете ја новата револуционерна фото технологија со Фото-Хартија Полароид М230 Цинк. Технологијата Цинк И трговските марки Цинк се во сопственост На Слики Од Цинк што се користат под лиценца. Фотографии отпорни на дамки, водоотпорни, отпорни на солзи. Отпечатоци користејќи Технологија За Печатење Со Нула Мастило Цинк Од Слики Со Цинк. Компатибилен со Polaroid Snap, Snap Допир, Поштенски И Нане камери и печатачи, цинк хартија е создадена така што секој може да има полесно и повозбудливо време за печатење. Подобрена рамнотежа на бојата. Посветли, поостри слики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Вина (МК) 5мм најважниот дел од калиграфијата е ниб Деликатно рачно изработени во ВЕЛИКА британија Од 1856

DEN 2.67

Овој двоен пакет мини Инстант Филм фуџифилм инстакс содржи 20 листови инстант филм во боја што е компати�

DEN 799.84

Точно 400 брзина Извонредна ширина на недоволна експозиција Одлични тонови на кожата и извонредна боја...

DEN 207.84

Пакет : 1x пластична кутија и 1x гумена лента вклучени Филмот не е вклучен Големина : Прибл 14х6, 2х5, 6см / 5, 51�

DEN 239.84

Пакет : 1x пластична кутија и 1x гумена лента вклучени Филмот не е вклучен Големина : Прибл 14х6, 2х5, 6см / 5, 51�

DEN 159.84

Панхроматски сензибилизиран, црнобел негативен филм Филмот исполнува високи барања за ниска грануларн

DEN 1.00

Исклучително Остар Интензивна Боја Може Да Се Скенира Најдобар негативен филм во боја на жито во светот

DEN 223.84

Дали сакате да направите топли снимки? Овој цитат сценарист претседател застрелан стакло е совршен за т

DEN 0.67

4Х5 ДРЖАЧ ЗА ФИЛМ ВЕРНОСТ ЕЛИТА 4Х5 ФИЛМ НОСИТЕЛОТ СЕВКУПНИ МЕРЕЊА ПРИБЛИЖНО 4 3 / 4 Х 7 1 / 2 ИНЧИ СО ПРОЗОРЕЦ О

DEN 255.04

Карактеристики : Одлични слики на сончева светлина или слаба осветленост, во акција или сепак; најразно�

DEN 1348.00

Овој Комплет За Камера Риц Го Вклучува Професионалниот ЦрноБел Негативен Филм Кодак 100 Tmax (ISO 100) 35mm 36 екс�

DEN 0.33

ГОЛЕМА брзина ИСО 400 Исклучителна острина и детали Јадрошколка кристал технологија Земја На Потекло : К�

DEN 1172.80

Вредност HP е филм со јаглеродни прозорци со високи перформанси со супериорна јасност Тоа е филм од 2 сло�