.

.

Попуст
PopSockets Телефон Зафат Со Проширување На Kickstand, За Телефон-Michaelangelo

PopSockets Телефон Зафат Со Проширување На Kickstand, За Телефон-Michaelangelo

DEN 351.84

Износот
Залиха

Држете се со лепилото и репозиционирајте по потреба. Само притиснете рамно, свртете 90 степени додека не слушнете клик и разменете. Секој врв Е заменлив за да можете да го отстраните и да ставите нов врв за да го промените вашиот стил или да го отстраните за безжично полнење. Користете како држач за мобилен телефон за рака потоа, кога ќе завршите, срушете го рамно. Pop Sockets има продадено над 244 милиони телефонски костец во 75 земји и сега има проширен екосистем на сродни производи, вклучувајќи футроли за телефони, паричници и држачи. Pop Sockets Емајл Pop Grip ви овозможува да го кренете телефонот каде и да одите, да го користите телефонот со една рака и да спречите капки. Лансиран во 2014 година од поранешниот професор по филозофија Дејвид Барнет, Pop Sockets прави зајакнувачки, експресивни и разиграни производи кои им помагаат на луѓето подобро да телефонираат.Org, 2022), статус на акредитација На Здружението За Фер Труд (ФЛА, 2022) и усвојување политика без животни во однос на производите и корпоративните спонзорирани оброци (Пуканки, 2019). Попсокетите најдобро се лепат за мазни тврди пластични кутии (може да не се држат до силиконски, меки или водоотпорни куќишта).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 175.20

ТЕНОК и ЕЛЕГАНТЕН : овој држач за телефон погоден за џеб овозможува лесно испраќање пораки, селфи и фото�

DEN 750.40

ДОДАТОЦИ ЗА ТОРБИ СО БОГГ : Со Димензии 5, 9х3, 55х0, 78 инчи, совршено изградени за торби со бог, може да собер�

DEN 271.84

Со дебелина од само 0,16" / 4 мм, компактен и тенок и не влијае на убавината на вашиот телефон ●Само ставете

DEN 239.84

Малку луѓе кои го менуваат животот сакаат да се јавуваат, држач за мобилен телефон, држач за телефон за з

DEN 0.33

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

DEN 1.00

ТЕЛЕФОНСКИ ВРВКИ избраниот одличен материјал е многу отпорен на абење, а во исто време, неговата мазна п

DEN 2.00

Никогаш повеќе не го испуштајте вашиот скапоцен паметен телефон! Едноставен и стилски прстен за паметн�

DEN 1592.00

*Висококвалитетен Материјал : нашиот држач за телефон е изработен од висококвалитетна легура на цинк и �

DEN 1276.80

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

DEN 1232.00

Едно парче преклопување, лесно преносливо, може да се стави во вреќата за складирање Применлива Сцена : �

DEN 1.33

`+Сјај Прстен Стојат Дијамантски : Модерен сјај блинг дијамантски телефонски прстен, сјајот на телефоно�

DEN 207.84

Мотив Материјал : Акрилик Материјал За Држење : Силикон Зафат за паметен телефон што може да се прикачи н

DEN 192.00

Телефон Прстен Прст Зафат Универзална КомпатибилностРаботи со сите Паметни Телефони (Iphone, Galaxy, итн.), Та�

DEN 271.84

Играјте смело и покажете го вашиот стил Поголема долна рака Играјте смело и покажете го вашиот стил...

DEN 303.84

Држачот на телефонот е дизајниран за работа со една рака за поголема разноврсност зад воланот...

DEN 575.84

Нашите издржливи Pop Sockets паричник ние го нарекуваме нашиот "Pop Wallet" е елегантен и сигурен начин за носење �