.

.

Попуст
Поттикне Хартијабела 1 2 3 Капак На Куќиштето, Заштитна Премиум Стп Кожна Футрола За Автоматско Будење/Спиење, Едноставен Велосипед За Дождлив Ден, Хартија Бело1-2-3 DP7

Поттикне Хартијабела 1 2 3 Капак На Куќиштето, Заштитна Премиум Стп Кожна Футрола За Автоматско Будење/Спиење, Едноставен Велосипед

DEN 553.60

Износот
Залиха

Интегрираното магнетно затворање ќе обезбеди вашиот капак да остане затворен додека сте во ранец, чанта или актовка. Кога ќе завршите со уживање во вашата содржина, едноставно затворете го капакот за да го заспиете Поттикнувањето и добро сте да одите. ?●Лесен За Употреба ● Целосен пристап до сите функции и контроли без отстранување на куќиштето од вашиот поттикне,Уредот може да се полни со затворено куќиште. ?●Магнетно Покритие Со Функција За Автоматско Спиење/Будење● : Опремен со тежок дизајн на магнетно превртување, овој заштитен капак За Поттикне е-читачите можат автоматски да го разбудат екранот на е-читачот кога ќе се отворат и да го стават во режим на мирување кога ќе се затворат. Уредот може да се наплаќа со затворен случај. - Тенок, лесен и издржлив, овој капак е совршен за земање Поттикне каде и да одите.Тенкиот и лесен дизајн овозможува часови удобно читање.Ставете го во вашата торба и можете да уживате во читањето во секое време и насекаде.Засилување на аголот, амортизирање кога ќе паднете на земја, поефикасна заштита на вашата опрема.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Практичен И убавнадворешен моден дизајн, се чувствуваат добро, многу практично Учењето и растот се ра�

DEN 1.67

Големина : 17, 00Х12, 00Х1, 40см / 6, 68Х4, 72Х0 е читач случај Материјал : СТП, микрофибер кожа, компјутер екнига чи�

DEN 1302.40

Практичен И убавнадворешен моден дизајн, се чувствуваат добро, многу практично Отворете и затворете к

DEN 3.00

Вашиот идеален партнер за разгорување хартија.Одлична Заштита : надворешна кожа од стп и внатрешност од

DEN 1312.00

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6.2154 Инчи Не се вклопув

DEN 352.00

Никогаш не е доцна да научите да читате Отворете и затворете како книга за да ја разбудите Вашата Поттик

DEN 0.33

Овој случај за ечитач за поттикне хартија бела 10та генерација не само што е совршен за заштита на сопств

DEN 3.00

[Автоматско Будење / Спиење] : капакот поттикне хартија може автоматски да се разбуди или да го заспие ва�

DEN 2.00

Нашите регистарски таблички се на алуминиум и се печатат со мастило отпорно НА УВ Quill : СИТЕ наши плочи с�

DEN 1304.00

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6.937 Инчи Не се вклопув�

DEN 1324.80

Оем замена база собранието Собранието куќи вентилатор, појас, ролери четка и земјата жица Направено од �

DEN 0.67

Совршен Капак За Прашина, не обезбојувајте, изработен е од многу квалитетен водоотпорен најлонски мате�

DEN 1.67

Применливи Модели : оваа големина е само За Поттикне Допир 2014 (За Поттикне 7 7Та Генерација) Модел WP63 GW...

DEN 399.20

Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина Иде�

DEN 2.00

Студио Ц Пејсли ЕЧитач / Таблет ракав ЦрноБело Поместена Paisley ЕЧитач Ракав Таблет ракав...

DEN 318.40

SY69 JL), Kindle (7Ми Генерација, 2014 Објавен, Модел Бр Забелешка : ве Молиме потврдете го бројот на моделот на зад

DEN 1.67

[Компатибилност] : Специјален Дизајн За ONYX BOOX Забелешка 3 10.3 & BOOX Note2 10.3 "& BOOX Note Pro 10.3 " Хартија Таблета...