.

.

Попуст
Поврзување на цревото на црево 6/8/10/12/14мм Барб, со адаптер за конектор за шишиња на цевки со цевки со навојна цевка, адаптер за воздушна пумпа за шишиња 30 парчиња фити

Поврзување на цревото на црево 6/8/10/12/14мм Барб, со адаптер за конектор за шишиња на цевки со цевки со навојна цевка, адаптер

DEN 3.00

Износот
Залиха

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување на цревото. Лесен за инсталирање, погодно за употреба на отворено. Материјал : Чист бакар. Спецификација : Директна глава. Апликација : Поврзете ја цевката за вода, DIY. Ефектот е долгорочна употреба и чистење. Конекторот за црево е погоден за употреба на брз конектор и градинарско црево за брзо поврзување, брзо поврзување на црево, фитинзи за водни цевки.100% сосема нови и високо квалитетни лесно за инсталирање, погодно за надворешно usematerial : чиста копирање на цевки : Директна глава : Поврзете ја цевката за вода , Diypacking : 30 парчиња9 големини за избор од : Внатрешна нишка 1/4 "до 6 Mminternal Thread 1/4" до 8 Mminternal Thread 1/4 "до 10 Mminternal Thread 1/4" до 12 Mmexternal Thread 1/4 "до 6 Mmexternal Thread 1/4 "до 8 MMexternal Thread 1/4" до 10 MMExternal Thread 1/4 "до 12 MMexternal Thread 1/4" до 14 Mmnotethis е рачно мерење, а може да има грешка од 1-2mm.due на разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Декларираните карактеристики

direct head :
Поврзани производи
DEN 271.52

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 452.80

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

DEN 629.60

Лесно за инсталирање : операција со една рака Погодно е да се инсталира заедно со конекторот за градинар

DEN 2.00

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 3.00

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

DEN 435.20

Врска со црево со навојно црево Идеално за градинарски црева, уреди за наводнување, мијалници со висок п

DEN 0.33

Лесно за инсталирање : операција со една рака Погодно е да се инсталира заедно со конекторот за градинар

DEN 2.33

Easy Поставете, одлично разрешување.08 "; Пакување : 1 компјутер Конекторот за црево е погоден за употреба на

DEN 327.20

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 2.00

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 612.80

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

DEN 300.16

Лесно за инсталирање : операција со една рака Погодно е да се инсталира заедно со конекторот за градинар

DEN 713.76

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 1.67

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 561.12

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

DEN 2.00

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 3.00

Врска со црево со навојно црево Идеално за градинарски црева, уреди за наводнување, мијалници со висок п

DEN 1.33

Врска со црево со навојно црево Идеално за градинарски црева, уреди за наводнување, мијалници со висок п