.

.

Попуст
Премиум Лук Прес, Професионални Лук Мелница, Лесно Да Се Притисне И Чисти, ' Рѓа Доказ &засилувач; Машина За Миење Садови Безбедно, Ефикасен Ѓумбир Дробилката-Царски

Премиум Лук Прес, Професионални Лук Мелница, Лесно Да Се Притисне И Чисти, ' Рѓа Доказ &засилувач; Машина За Миење Садови Безбедно,

DEN 3.33

Износот
Залиха

Максимална Количина И Минимален Притисок-пресата за лук има 37 мали шила што се совпаѓаат со дупките во комората идеални за максимизирање на ефикасноста на притиснатиот лук, без разлика дали неизлупените или излупените чешниња, лесно го дробат секое чешне и го туркаат лукот низ фини дупки за да произведат паста подготвена за употреба, додека лушпите погодно остануваат внатре во внатрешната комора.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 191.84

ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА дава вкусна паста од лук додека лушпите остануваат во комората ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ