.

.

Попуст
Преносна решетка за чевли, 12-нивоа стабилни 72 пар DIY SHOEL SHASS SHOLL Организатор, Организатор на пластични чевли, Транспарентен кабинет за складирање на чевли за влез

Преносна решетка за чевли, 12-нивоа стабилни 72 пар DIY SHOEL SHASS SHOLL Организатор, Организатор на пластични чевли, Транспарентен

DEN 1247.84

Износот
Залиха

【Лесно за употреба】 Единицата може да се обликува на кој било начин според вашиот простор и потреби. Не само што е погоден за чизми за чизми, патики и флип -апостолки, туку и за високи потпетици. Спецификација : Боја : Бел материјал : ПП единечен картон Големина : 43 * 32 * 43см (вклучително и 3 единици) Единечен оптоварување : 10 кг кутија за чевли Тип : Тип на кутија за чевли : 3 * 12 4 * 12 Големина : 126 * 32 * 187cm, 167 * 32 * 187cm Карактеристики : 1. Поради различниот дисплеј и различна светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 【Одвојниот дизајн】 Коцките се Лесно се собере со соодветните панели.Организатор на решетки за чевли】 Нашиот кабинет за чевли е составен од 12 мали лавици за чевли со 3 нивоа, секој степен може да складира 2 пара чевли и може да задржи до 72 пара чевли со стандардна големина. 【Широки апликации】 Коцките се лесни за одвојување и обнова, а исто така се доволно лесни за да бидат преместени доколку е потребно. Водоотпорен и испуштање на прашина ПП пластичен панел е многу издржлив. Ви благодариме за вашето разбирање. Одлично за мали простории, плакари за прошетки, влезови, дневни соби, спални соби, итн. Соберете за помалку од 30 минути. Дури и кога секоја мала рамка на единицата е наредена едни на други, таа е стабилна и нема да пропадне. Кутијата ги држи чевлите подалеку од нечистотија, а водоотпорен панел е лесно да се исчисти со влажна крпа. Средната полица на секоја единица може да се отстрани за да се чуваат високи чизми. Здравје без мирис Дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење. За вашите потреби за долгорочно складирање. Димензиите на решетката за чевли се : 49,6 "x 12.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 2.67

Облечи за женски фустани жени елегантен фустан за жени секси фустани за криви женски фустани обичен фус

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 431.84

Метални Знаци : 8 Х 12 Инчен Материјал : Калај Плоча / Метал Професионален дизајн и совпаѓање на боите, пре

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 3.33

„Но, те сакам“, буква, голем фронт и назад Оргинална шема Прекрасната уникатна облека прави голема, сме�