.

.

Попуст
Пријателска Селска Чинија За Салата

Пријателска Селска Чинија За Салата

DEN 3.00

Износот
Залиха

Пријателска Селска Колекција од Браќата Џонсон. Прикажете Сцени и Пејзажи од Пастирско Село. Џонсон Браќа е познат по своите безвременски и домашен стил дизајни, секој модел на садови станува класика која е сакана преку генерации на семејството година во, година надвор. Изработени од висококвалитетна каменина. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Појавување на предмети на располагање.Продадени поединечно.Произведено Во Кина.Мерења : 7.75 х 7.75 х 1 " Х. Пријателска Селска Колекција Од Браќата Џонсон. Прикажете Сцени и Пејзажи од Пастирско Село. Џонсон Браќа е познат по своите безвременски и домашен стил дизајни, секој модел на садови станува класика која е сакана преку генерации на семејството година во, година надвор. Изработени од висококвалитетна каменина. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Појавување на предмети на располагање.Продадени поединечно.Произведено Во Кина.Мерења : 7.75 х 7.75 х 1 " Х.центрите На овој прекрасен џонсон Браќа Пријателски Селски земјени садови прикажуваат сцени и пејзажи од пастирско село, опкружено со прекрасни цветни граници, правејќи топло и привлечно поставување трпеза.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 367.84

Зачудувачки ДОДАТОК НА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА САДОВИ за ВЕЧЕРА елама Тахитски Песок 6 Парче Салата И Десерт Ч�

DEN 751.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПОРЦЕЛАНОвие чинии беа изработени од висококвалитетен издржлив порцелан, кој нема ол

DEN 3055.84

Прекрасно обмислен и уникатен дизајн исполнува висококвалитетни материјали Оставете го да кисне за 1 ч�

DEN 2.67

Совршен За Празнично Јадење и Забавна И Секојдневна Употреба Прославете ги зимските празници со сертиф

DEN 2.00

Дрвен Послужавник За Ужина : Послужавник За Ужина Погоден за многу прилики, декорација и практичност, д�

DEN 0.33

Комплетот вклучува : 4 Чинии За Салата со дијаметар од 8,75 инчи Празнично : Воодушевување од магијата на п�

DEN 1.33

€Здрав Издржлив Порцелан●чиниите за салата Метахом се направени од здрав ПОРЦЕЛАН БЕЗ ОЛОВО за разлик

DEN 1.00

Поддржан со ажурирани технологии и првиот акредитиран центар за истражување и развој во индустријата, �

DEN 2000.00

Салата од лисабоа / Чинија За Десерт, Сини Плочкизабележете ги вашите гости со прекрасни предјадења и ко

DEN 385.60

Чинија За Десерт За Домаќинство Керамичка Чинија За Појадок Украсно Јадење За Храна Чинија За Салата Од

DEN 3.00

Нордиска Керамичка Чинија ;Чинии За Супа Боја : 10 видови Големина : 15, 5х12, 5х5см / 6, 1х4, 9х1, 9инч...

DEN 0.33

Елегантен сет за прибор за јадење, идеален за јадење на отворено со идеја за елиминирање на пластика за �

DEN 560.00

Оваа Чинија За Салата Поставена од Годингер е одличен избор за секоја пригода, било да е тоа свечена Пра�

DEN 396.80

Допирот е топол и нежен, не е лесен за носење, обезбојување и лесен за чистење Керамички безбеден и здрав

DEN 600.96

Вклучува : сет / 4 десерт чинија 8.5", избрани дизајни Дизајниран Од Студиото Тре Сорел Рачно насликани кер�

DEN 1.00

Време Е За Чау! Осигурајте се дека сте подготвени Со Нашата Чинија За Салата За Време На Чау Плочата за с�

DEN 3.33

Еластично дрво Од Багрем и рачно изработен цврст калај без олово Послужете ги вашите свежи и вкусни сал�

DEN 3.00

Храна ОДДЕЛЕНИЕ ПП за контејнер и капак, ? ЈА ОДРЖУВА САЛАТАТА СВЕЖА : горниот капак има гумен запечатува

DEN 192.16

Може да се стави на работната површина во дневната соба, спалната соба, канцеларијата итн., и е погоден з�

DEN 524.64

Пакет Вклучувајќи 2 х Чинии. Ова е сад за зелка со декор на статуата на зајакот и уникатна креативност. Бо