.

.

Попуст
Pro Taper SE Series 7/8 Стандардни ленти за рачки - Cr High/Jet Black

Pro Taper SE Series 7/8 Стандардни ленти за рачки - Cr High/Jet Black

DEN 2.00

Износот
Залиха

Седумте осми (SE) рачки ја претставуваат состојбата на уметноста во дизајн на рачката од 7/8 ". Седумте осми (SE) рачки ја претставуваат состојбата на уметноста во 7/8" дизајн на лентата. Ладно фалсификуван алуминиумски пресек. ЦПУ машински 6061 прицврстувачи на алуминиумски пречки се придржуваат со полимер со воздушен вселенски квалитет. Високо-технолошки снимки, испуштени од стрес и анодизирана завршница за неспоредлива издржливост. Странината на спојката обезбедува максимална адхезија на зафат. Ч.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 5600.96

Рачките на лентите се 25% подебели од залихите Рачките на лентите се 25% подебели од залихите • Тесни зака�

DEN 1284.96

Направено од 5мм, комерцијална, алуминиумска легура од 2000 серии T6 за супериорна затегнување и јачина на �

DEN 1157.12

Pro Taper Contour Standbar преголемата е најпродавана и е направена со ист квалитет како и неговиот стандарден брат

DEN 2.33

Материјал : железо; боја : сјајно црно Дијаметар на рачката : 7 / 8 " / 22mm; висина : 8 ''; ширина : 29,5"; Повлечете �

DEN 1.33

Материјали : челик со голема јачина со хромирана завршница Адаптерот со предни вилушки на Спрингер и се

DEN 376.48

Погоден за мотоцикли, нечистотии велосипеди и АТВ со големина на лента од 7 / 8 " Список на пакување : Пар н�